Обладнання від європейських виробників

Новини компанії

Перероблення вторинної сировини в Еспенхайні (Німеччина) за допомогою SENNEBOGEN 8130 EQ з електроприводом

15 травня 2017

У компанії Scholz Recycling GmbH & Co KG, яка розміщена в селищі в Еспенхайні (Німеччина), для перероблювання вторинного металобрухту з недавніх пір експлуатують машину SENNEBOGEN 8130 EQ. Керівництво компанії вірить у принцип противаги та вибирають сучасну техніку SENNEBOGEN для перевалки матеріалів, що переробляються.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевалювання вантажів у порту за допомогою принципу активної противаги

03 квітня 2017

Перевантажувач з активною противагою SENNEBOGEN 8160 EQ розвантажує судна, що прибули в турецькому місті Іскендерун. Поєднання системи активної противаги та електроприводу забезпечує економію експлуатаційних витрат до 75 %.

Концерн Buss працює на ринку з 1920 року і є надійним партнером у сфері портової логістики та послуг із перевалки. У турецькому порту LimakPort дочірня компанія Buss Erk щорічно перевантажує близько двох мільйонів тонн насипних та

... TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Масштабне перевалювання вантажів в порту: компанія Elzinga вибирає новий SENNEBOGEN 870 Е-серії

09 березня 2017

У 2016 році до групи компаній Elzinga в Нідерландах було поставлено перевантажувач SENNEBOGEN 870 Е-серії на колісному шасі. Новий перевантажувач, максимальний виліт стріли якого сягає 24 м, експлуатується в порту.

У SENNEBOGEN та компанії Elzinga (Емсхавен, Нідерланди) за плечима багаторічний досвід успішної співпраці...

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 875 перевантажує вугілля в порту Мурманська

24 лютого 2017

У порту Мурманська поряд із перевалкою штучного/насипного вантажу та контейнерів здійснюється перевалка вугілля. Щодня до порту залізницею доставляється понад 500 вагонів видобутого із сибірських родовищ «чорного золота». За допомогою сучасної перевантажувальної техніки SENNEBOGEN вагони розвантажуються, вугілля складується в штабель для подальшого навантаження на морські судна...

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Ефективність та універсальність застосування мобільних перевантажувачів Sennebogen з електроприводом у закритих приміщеннях

12 серпня 2016

Переваги перевантажувача з електроприводом очевидні: тиха робота в поєднанні із тривалим терміном служби та низькими експлуатаційними витратами. Відкритим залишається, лише, питання мобільності — силовий кабель, буває, не так просто прокласти. Новий перевантажувач SENNEBOGEN 825, який живиться за допомогою мостового крана на підприємстві Nickelhütte Aue доводить, що електромобільність можлива без кабельних барабанів і проводів, що

... TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

П'ять перевантажувачів Sennebogen на деревообробному підприємстві в Чехії

25 липня 2016

Міжнародна компанія Mondi (місто Штеті, Чехія) має п'ять перевантажувачів Sennebogen. У центральній частині нової деревообробної ділянки компанії дві стаціонарні 835 моделі з електроприводом подають колоди на лінію сортування. Три мобільні перевантажувачі експлуатуються на допоміжних процесах.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Два нові мобільні перевантажувачі Sennebogen 835 серії Е на «МСП Ніка-Тера»

13 травня 2016

Наприкінці березня 2016 року компанія «Універсал Сервіс Україна» поставила в «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» два перевантажувачі 835 М серії Е. Покоління машин SENNEBOGEN Е-серії — це оновлені перевантажувачі відповідно до збільшених вимог клієнтів. Головний наголос виробник робить те, чого нині прагне кожна компанія — економія коштів за одночасного підвищення ефективності виконаних робіт.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN та ТОВ «МХМ Україна» на 31-й спеціалізованій виставці BAUMA

29 квітня 2016

З 11 по 17 квітня 2016 року в місті Мюнхен, Німеччина відбулася 31-а Міжнародна спеціалізована виставка будівельної техніки, обладнання для виробництва будівельних матеріалів, дорожньої та гірничої техніки BAUMA — 2016. Виставка проходить один раз на три роки та по праву вважається найбільшою виставкою світу в цій галузі. У 2016 році виставка залучила 3423 учасники з 58 країн. Захід відвідав 580 000 осіб із понад 200 країн світу. Виставкова площа — 605 000 м2.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевантажувачі для утилізації відходів у компанії CarlF: завантаження шредера за допомогою SENNEBOGEN 821

24 лютого 2016

Понад 125 років шведська транспортна компанія CarlF з Мальме займає лідируючі позиції у сфері утилізації та перероблення відходів у своєму регіоні. У перші роки після заснування головним напрямком діяльності компанії було перевезення вантажів гужовим транспортом, але тепер сімейне підприємство в четвертому поколінні спеціалізується на утилізації відходів. Відразу три перевантажувачі SENNEBOGEN використовуються для сортування та перевалки матеріалів.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Ефективне перероблення брухту в компанії Stena (Швеція)

10 лютого 2016

Компанія Stena Recycling AB є одним із найбільших переробників брухту та сміття у Швеції та володіє понад сотнею виробничих майданчиків. На майданчику в Мальме із середини 2014 року на ділянці завантаження відходів у найстаріші функціонуючі прес-ножиці у Швеції працює новий перевантажувач SENNEBOGEN 830.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевантажувач SENNEBOGEN з електроприводом замінив старі портові крани в порту Stettin

08 лютого 2016

Польський партнер Sennebogen із сервісу та збуту Bax Baumaschinen поставив для компанії Andreas SP. z.o.o. новий перевантажувач з електроприводом SENNEBOGEN 835.

Сучасний перевантажувач Sennebogen експлуатується в порту Stettin із червня 2015 року. Машина відрізняється не лише своєю унікальною конструкцією, а й наявністю електроприводу, що забезпечує низькі експлуатаційні витрати.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Виставка «ЛІСДЕРЕВМАШ 2015»

22 жовтня 2015

Компанія «МХМ Україна» взяла участь у 14-й міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «Лісдеревмаш 2015», що відбулася в м.Київ на території Міжнародного виставкового центру в період з 22 по 25 вересня 2015 року.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE