Обладнання від європейських виробників

Новини компанії

Гидравлический перегружатель SENNEBBOGEN

08 лютого 2024

Компания Sennebogen – признанный мировой лидер в области создания машин для перевалки грузов и материалов. Одно из основных производственных направлений – гидравлические перегружатели. Имея визуальную схожесть с экскаватором, они являются совершенно иными машинами, предназначенными для выполнения принципиально других работ.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перероблення вторинної сировини в Еспенхайні (Німеччина) за допомогою SENNEBOGEN 8130 EQ з електроприводом

15 травня 2017

У компанії Scholz Recycling GmbH & Co KG, яка розміщена в селищі в Еспенхайні (Німеччина), для перероблювання вторинного металобрухту з недавніх пір експлуатують машину SENNEBOGEN 8130 EQ. Керівництво компанії вірить у принцип противаги та вибирають сучасну техніку SENNEBOGEN для перевалки матеріалів, що переробляються.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевалювання вантажів у порту за допомогою принципу активної противаги

03 квітня 2017

Перевантажувач з активною противагою SENNEBOGEN 8160 EQ розвантажує судна, що прибули в турецькому місті Іскендерун. Поєднання системи активної противаги та електроприводу забезпечує економію експлуатаційних витрат до 75 %.

Концерн Buss працює на ринку з 1920 року і є надійним партнером у сфері портової логістики та послуг із перевалки. У турецькому порту LimakPort дочірня компанія Buss Erk щорічно перевантажує близько двох мільйонів тонн насипних та

... TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Масштабне перевалювання вантажів в порту: компанія Elzinga вибирає новий SENNEBOGEN 870 Е-серії

09 березня 2017

У 2016 році до групи компаній Elzinga в Нідерландах було поставлено перевантажувач SENNEBOGEN 870 Е-серії на колісному шасі. Новий перевантажувач, максимальний виліт стріли якого сягає 24 м, експлуатується в порту.

У SENNEBOGEN та компанії Elzinga (Емсхавен, Нідерланди) за плечима багаторічний досвід успішної співпраці...

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 875 перевантажує вугілля в порту Мурманська

24 лютого 2017

У порту Мурманська поряд із перевалкою штучного/насипного вантажу та контейнерів здійснюється перевалка вугілля. Щодня до порту залізницею доставляється понад 500 вагонів видобутого із сибірських родовищ «чорного золота». За допомогою сучасної перевантажувальної техніки SENNEBOGEN вагони розвантажуються, вугілля складується в штабель для подальшого навантаження на морські судна...

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Ефективність та універсальність застосування мобільних перевантажувачів Sennebogen з електроприводом у закритих приміщеннях

12 серпня 2016

Переваги перевантажувача з електроприводом очевидні: тиха робота в поєднанні із тривалим терміном служби та низькими експлуатаційними витратами. Відкритим залишається, лише, питання мобільності — силовий кабель, буває, не так просто прокласти. Новий перевантажувач SENNEBOGEN 825, який живиться за допомогою мостового крана на підприємстві Nickelhütte Aue доводить, що електромобільність можлива без кабельних барабанів і проводів, що

... TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

П'ять перевантажувачів Sennebogen на деревообробному підприємстві в Чехії

25 липня 2016

Міжнародна компанія Mondi (місто Штеті, Чехія) має п'ять перевантажувачів Sennebogen. У центральній частині нової деревообробної ділянки компанії дві стаціонарні 835 моделі з електроприводом подають колоди на лінію сортування. Три мобільні перевантажувачі експлуатуються на допоміжних процесах.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Два нові мобільні перевантажувачі Sennebogen 835 серії Е на «МСП Ніка-Тера»

13 травня 2016

Наприкінці березня 2016 року компанія «Універсал Сервіс Україна» поставила в «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» два перевантажувачі 835 М серії Е. Покоління машин SENNEBOGEN Е-серії — це оновлені перевантажувачі відповідно до збільшених вимог клієнтів. Головний наголос виробник робить те, чого нині прагне кожна компанія — економія коштів за одночасного підвищення ефективності виконаних робіт.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN та ТОВ «МХМ Україна» на 31-й спеціалізованій виставці BAUMA

29 квітня 2016

З 11 по 17 квітня 2016 року в місті Мюнхен, Німеччина відбулася 31-а Міжнародна спеціалізована виставка будівельної техніки, обладнання для виробництва будівельних матеріалів, дорожньої та гірничої техніки BAUMA — 2016. Виставка проходить один раз на три роки та по праву вважається найбільшою виставкою світу в цій галузі. У 2016 році виставка залучила 3423 учасники з 58 країн. Захід відвідав 580 000 осіб із понад 200 країн світу. Виставкова площа — 605 000 м2.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевантажувачі для утилізації відходів у компанії CarlF: завантаження шредера за допомогою SENNEBOGEN 821

24 лютого 2016

Понад 125 років шведська транспортна компанія CarlF з Мальме займає лідируючі позиції у сфері утилізації та перероблення відходів у своєму регіоні. У перші роки після заснування головним напрямком діяльності компанії було перевезення вантажів гужовим транспортом, але тепер сімейне підприємство в четвертому поколінні спеціалізується на утилізації відходів. Відразу три перевантажувачі SENNEBOGEN використовуються для сортування та перевалки матеріалів.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Ефективне перероблення брухту в компанії Stena (Швеція)

10 лютого 2016

Компанія Stena Recycling AB є одним із найбільших переробників брухту та сміття у Швеції та володіє понад сотнею виробничих майданчиків. На майданчику в Мальме із середини 2014 року на ділянці завантаження відходів у найстаріші функціонуючі прес-ножиці у Швеції працює новий перевантажувач SENNEBOGEN 830.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Перевантажувач SENNEBOGEN з електроприводом замінив старі портові крани в порту Stettin

08 лютого 2016

Польський партнер Sennebogen із сервісу та збуту Bax Baumaschinen поставив для компанії Andreas SP. z.o.o. новий перевантажувач з електроприводом SENNEBOGEN 835.

Сучасний перевантажувач Sennebogen експлуатується в порту Stettin із червня 2015 року. Машина відрізняється не лише своєю унікальною конструкцією, а й наявністю електроприводу, що забезпечує низькі експлуатаційні витрати.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Виставка «ЛІСДЕРЕВМАШ 2015»

22 жовтня 2015

Компанія «МХМ Україна» взяла участь у 14-й міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «Лісдеревмаш 2015», що відбулася в м.Київ на території Міжнародного виставкового центру в період з 22 по 25 вересня 2015 року.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Metaal Recycling Twente інвестує в нове обладнання та обирає SENNEBOGEN 830 Mobil

11 червня 2015

Під девізом "Інвестиції в майбутнє" завод з утилізації металобрухту MRT збільшив майданчик для зберігання металобрухту та побудував нову виробничу будівлю. Захаріас Інсе і Мартін Тітсінг, керівники Metaal Recycling Twente, особисто були присутні на церемонії передання ключів від перевантажувачів у Штраубінгу.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Сьома одиниця техніки SENNEBOGEN у компанії Piessens Materieel NV

26 травня 2015

Голландська компанія Piessens Materieel NV в середині 2013-го року ввела в експлуатацію новий SENNEBOGEN 850. Машина доповнює наявний парк перевантажувачів і застосовується як під час завантаження суден, так і для подачі матеріалу в пресножиці. Сімейна компанія Piessens Materiell NV вже три покоління займається переробленням брухту й металу в районі Антверпена.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Про тренінги SENNEBOGEN по всьому світу: від Баварії до Японії

21 травня 2015

Що спадає на думку призгадці слова «Японія»? Важливий гравець у глобальній економіці? Висока густота населенняTPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 860 у Гермерсхаймі

06 травня 2015

Компанія Freyer GmbH є сімейним підприємством, історія якого налічує вже понад 100 років. У 1969 році до її основних сфер діяльності — гравійних заводів і екскаваторного виробництва — додалися різноманітні завдання в галузі логістики. Підприємство Freyer, розташоване на березі Рейну, нині є фахівцем з перевантаження, складування і транспортування насипних і штучних вантажів.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Утилізація відходів без зупинки для дозаправки: SENNEBOGEN 821 Elektro

22 квітня 2015

Новий SENNEBOGEN 821 Elektro, яким із червня 2014 року володіє голландська компанія Baetsen, завжди перебуває в повній готовності та не потребує зупинок для дозаправки під час виконання робіт. Живлячись від електричного приводу, перевантажувач не тільки економить енергію, а й не забруднює довкілля. Заснована в 1960-х роках транспортна сімейна компанія Baetsen Recycling з головним офісом у голландському місті Велдховен стрімко розвивається.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 880 Classic в Індії

22 квітня 2015

У червні 2014 року компанія – представник Sennebogen в Індії Forsenia Engineering Pvt. Ltd поставила у портове місто Санегаон новий перевантажувач Sennebogen 800 Classic. Нова машина використовується для навантаження всіх видів сипучих матеріалів. Для того, щоб задовольнити зростаючі вимоги до сучасної перевалки вантажів у порту міста Санегаон, керівництво підприємства зупинило свій вибір на багатофункціональному перевантажувачі

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Логістичне рішення для сухих портів: 3 перевантажувачі Sennebogen 835 для обробки насипних вантажів у Drost B.V.

15 серпня 2014

В У середині 2014 року партнер SENNEBOGEN з продажу та сервісу в Нідерландах Kuiken N.V. поставив 3 нові перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M нової E-серії для постачальника послуг із перевалки вантажів Drost B.V. Відповідно до вимог транспортування вантажів із судна на вантажівку, а також для роботи на складі, перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M замінили своїх надійних попередників С-серії.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Постачання 2-х SENNEBOGEN 825 Electro для перевантаження брухту

13 серпня 2014

Компанія Vasker-Plusz Kft була заснована в 1989 році. Vasker-Plusz Kft займається закупівлею брухту в Східній Угорщині, сортує та обробляє його на території Бекеш приблизно за 190 км на схід від Будапешта. Компанія вирішила реструктуризувати сховище брухту. Донедавна в процесі перевантаження було задіяно кілька мобільних екскаваторів із грейферним ковшем.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Телескопічні навантажувачі SENNEBOGEN у виробництві біогазу

13 вересня 2011

Телескопічні навантажувачі SENNEBOGEN 310 Multiloader і SENNEBOGEN 305 - одні з найважливіших ланок у технологічному процесі. Одна з філій біогазового виробництва Weltec-Biopower компанії AGRIDEA BioPower GmbH, розташована в Німеччині в місті Кьоннерн, і є однією з найбільших біогазових заводів у світі.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

П’ять перевантажувачів SENNEBOGEN на перевантаженні брухту

18 серпня 2011

З моменту свого заснування в 1940 році, компанія Daniel G.Riestra впроваджувала нові розробки у виробництво, залишаючись лідером перероблення металобрухту в Іспанії. 70 людей працюють над оптимізацією виробництва та збереженням статусу компанії. Загалом, компанія Riestra переробляє 14,000 тонн брухту на місяць.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Sennebogen - ефективне перевалювання вантажів

05 серпня 2011

У порту, що спеціалізується на постачанні матеріалів для металургійного заводу, загалом базується одинадцять одиниць техніки SENNEBOGEN, з робочою вагою від 45 до 250 т, які здебільшого використовуються для завдань з перевантаження брухту. Але зелений парк машин, також добре справляється з іншими видами навалочних вантажів.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 718 M: ефективний заготівельник деревини

26 липня 2011

Сімейна компанія Sennebogen вкотре провела демонстрацію концепту — SENNEBOGEN 718 M. Нова 718 модель є унікальною технікою на ринку, яка призначена для лісозаготівельних і ландшафтних робіт. Ця машина обладнана гідравлічно підйомною і комфортабельною кабіною Multicab

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 735 M-HD на заводі Holzwerk Weinzierl

08 липня 2011

Компанія Vilshofen-based Holzwerk Weinzierl, заснована Гансом Вейнзієр в 1935 році, виросла в одне з найбільш ефективних і великих деревообробних підприємств хвойної деревини в Європі. Це результат безперервного інвестування у розвиток кваліфікованих кадрів та нових технологій.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Багатощелепний грейфер з електромагнітом EUROMEC моделі MGS2/5G-80

29 червня 2011

Призначення: використовується для навантаження/вивантаження дрібного залізного брухту, скрапу, металевої стружки тощо.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Sennebogen 310 Multiloader на сміттєспалювальному підприємстві

23 червня 2011

На підприємстві ROMONTA Reststoffverwertungsgesellschaft mbH (Німеччина), телескопічний навантажувач SENNEBOGEN 310 Multiloader безперервно експлуатується протягом усього року, 22 години на добу.Компанія ROMONTA є великим світовим виробником гірського воску.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Sennebogen 821 з електричним двигуном на підприємстві, що переробляє кабель

16 червня 2011

Близько 140,000 т старого кабелю, що містить цінні метали та пластик, переробляються в Німеччині щороку. Компанія Metallverwertung Munchen (MVM) фахівець у переробленні пришовного в непридатність кабелю. Стаціонарний перевантажувач SENNEBOGEN 821 з електричним двигуном, сортуючи та завантажуючи кабель у шредер, є ключовою ланкою в процесі перероблення.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

SENNEBOGEN 818 М на переробленні деревних відходів

24 травня 2011

Гідравлічний перевантажувач 818-й моделі використовується для різноманітних завдань на майданчику перероблення в Гревесмюлене. GER-Umweltschutz GmbH – компанія, яка є фахівцем у переробленні відходів, зі штаб-квартирою в Гревесмюлені (Німеччина) та діє в основному на північному заході Мекленбургу.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE