Компанія Stena Recycling AB є одним із найбільших переробників брухту та сміття у Швеції та володіє понад сотнею виробничих майданчиків. На майданчику в Мальме із середини 2014 року на ділянці завантаження відходів у найстаріші функціонуючі прес-ножиці у Швеції працює новий перевантажувач SENNEBOGEN 830.

Найстаріші прес-ножиці у Швеції працюють протягом 25 років. Подачу матеріалів для подрібнення здійснює новий перевантажувач SENNEBOGEN 830, який було введено в експлуатацію в середині 2015 року. Підприємство Stena Recycling AB вже давно має позитивний досвід застосування перевантажувачів SENNEBOGEN. Директор виробництва Магнус Перссон стверджує: «Ми задоволені показниками продуктивності та надійності за перші місяці роботи. Простота технічного обслуговування та доступу для здійснення сервісних робіт, якість обслуговування місцевим представником SENNEBOGEN компанією OP System знаходяться на високому рівні».

Перевантажувач SENNEBOGEN 830 пофарбований у фірмовий синій колір компанії Stena Recycling AB, оснащений дизельним двигуном потужністю 164 кВт та навісним обладнанням для перевалочних робіт, у тому числі багатощелепним грейфером. Максимальний виліт стріли перевантажувача становить 17 м. Для захисту стріли від пошкоджень замовник додатково встановив захисну обшивку. Перевантажувач 830 поточної E серії завантажує в прес-ножиці близько 700 т металобрухту щодня сім днів на тиждень. Оператори машини хвалять комфортабельну кабіну Maxcab, яка має гідравлічний підйом на 2,7 м і забезпечуватиме максимальний огляд при подачі матеріалу в прес-ножиці або під час його навантаженні на автомобіль.