МАШИНИ ДЛЯ ДЕМОНТАЖУ SENNEBOGEN

Компанія SENNEBOGEN пропонує широкий вибір демонтажної техніки: гідравлічні демонтажні машини, перевантажувачі чи крани для важких робіт — виберіть ефективні та надійні будівельні машини для своїх потреб по демонтажу. Високі технічні характеристики разом з простотою експлуатації техніки та поєднанням якості «Made in Germany» - пропонує наступні переваги та можливості:

Проєктуючи свою техніку для демонтажних робіт, SENNEBOGEN, створює машину максимально компактних розмірів. Менші габарити значно спрощують транспортування та перевезення. Це – вагома перевага на тісному майданчику, чи об’єкті з обмеженим простором.

Власники техніки SENNEBOGEN гідно оцінили простоту та легкість обслуговування та ППР. Адже SENNEBOGEN прагне домогтись оптимального компонування, а також мінімізувати використання електроніки у своїх машинах. Вона застосовується лише в тих вузлах, де надає явні та беззаперечні переваги. В усіх інших випадках виробник покладається на зрозумілу гідравліку та електрику.

Комфортна та ергономічна кабіна сприяє якісному та продуктивному виконанню роботи оператором. Панорамний огляд, можливість нахилу кабіни до 30˚ та гідравлічний підйом на висоту огляду до 6 м зменшує стомлюваність оператора. Це також грає суттєву роль в забезпеченні продуктивності та безпеки праці.

Комплексний додатковий пакет безпеки, що складається з камер спостереження за поворотною та робочою зоною, броньоване скло і захисні решітки на даху та лобовому склі забезпечують ще більшу безпеку та простоту роботи при демонтажі.

Компанія розуміє цінність часу. Тому, було передбачено систему самомонтажу (певні моделі), що забезпечує швидку збірку повністю самостійно без залучення допоміжних кранів та техніки.

10 базових моделей машин для демонтажу широкого спектра використання.

Низка моделей може бути виконана з гусеничним або колісним шасі.

Низка моделей може бути виконана з дизельним або електричним двигуном.

Демонтажна техніка для різноманітних робіт: контрольоване вибіркове знесення, дроблення, сортування і перевантаження.

Можливе використання широкого спектра різноманітного навісного обладнання – грейфер-захват (сортувальний чи багатощелепний), ножиці по бетону (залізобетону чи металу), екскаваторний ківш (зворотна лопата), гідромолот тощо

Дякуючи швидкороз’ємному зчепленню на рукояті — машина максимально швидко перелаштовується для іншої задачі змінивши тип навісного обладнання.