Обладнання від європейських виробників

Адміністративна будівля RESTA S.R.O.

 

Компанія RESTA s.r.o. — створена в січні 1991 року і є однією з перших у Чеській Республіці, що почала займатися проблемою перероблення будівельних відходів. Компанія динамічно розвивається, займається розробкою, виробництвом і експлуатацією машин для перероблення будівельних відходів і сировини.

Нині компанія є найбільшим виробником мобільного дробильно-сортувального обладнання (дробарки та грохоти) та одним із найбільших операторів цього обладнання в Чеській Республіці. Виробництво мобільного та напівмобільного дробильно-сортувального обладнання на даний час є пріоритетом підприємства.

При розробці та виробництві нових агрегатів RESTA використовує власний досвід експлуатації, оскільки має власні кар’єри, завод по переробці будівельних відходів, тому компанія чудово розуміє і знає потреби клієнтів. Усі машини виготовляються тільки з високоякісних матеріалів провідних європейських виробників, в основних вузлах дроблення використовуються надміцні матеріали HARDOX.

Дробильно-сортувальні лінії виробництва RESTA розміщені на кар’єрах по всій Європі, мають чудові відгуки гірничодобувних компаній, що займаються видобутком та переробленням таких матеріалів як граніт, вугілля, щебінь тощо.


Технології RESTA:

  • RESTA OMR VIEW

RESTA OMR VIEW це додаток, що слугує для обміну даними із системами зважування. Він забезпечує зберігання та оцінку даних, отриманих у процесі зважування на електронних стрічкових вагах, на персональному комп’ютері. Виведення даних відбувається на екран, де графічно відображаються продуктивність по днях, денний виробіток по чвертях години та статистику денних виробок протягом обраного періоду.

За потреби систему керування установками для рециклінгу RESTA можна використати для всієї дробильно-сортувальної лінії. У такому випадку додаток RESTA OMR VIEW враховує проведення ТО, дату й час заміни мастила, змащення машин та імовірність відмови в електрошафі або дизельному двигуні. Передачу даних із ПЛК можна здійснити за допомогою кабелю, й у випадку, якщо рециклююча установка оснащена модемом GSM, є можливість перенести ці дані з місця роботи прямо до службового офісу за допомогою модему або мобільного телефону.

За допомогою отриманих даних з RESTA OMR VIEW від віддалених машин, легко визначити причини перерв у роботі, що були зареєстровані системою моніторингу і вчасно вжити необхідні заходи, такі як ремонтні роботи, заправки тощо. Даний спосіб контролю за мобільними установками для рециклінгу дає можливість підвищити продуктивність мінімум як на 20 відсотків.

  • Згинач арматури

При дробленні залізобетону існує проблема закупорення та пошкодження стрічки головного конвеєра армарурою, що потрапляє на нього після щокової дробарки. Відповідно це впливає на продуктивність роботи та збільшуються затримки і витрати пов’язані з ремонтом машини.

Тому фахівці RESTA для розв'язання цієї проблеми розробили й установили спеціальний механізм — згинач арматури, який кріпиться на рухому щоку дробарки. А для збільшення проміжку між конвеєром і виходом матеріалу зі щілини конструктори розвернули конвеєр під завантажувальний бункер і збільшили кут нахилу конвеєра на гостріший. Таким чином вирішується проблема закупорки конвеєра і псування стрічки, а відповідно збільшення надійності та продуктивності машини в режимі рециклінгу будівельних відходів.

 

Ми допоможемо Вам підібрати дробарку чи грохот найкращим чином відповідно до ваших потреб.

Для консультації звертайтесь до наших спеціалістів!