Ми пропонуємо широкий спектр техніки як для наземного обслуговування інфраструктури аеропортів і зльотних смуг, так і для переміщення вантажів на пероні та буксирування повітряних суден злітною вагою до 600 т

Goldhofer Airport Technology

Підрозділ техніки для аеропортів орієнтований на специфічні вимоги логістики в аеропортах. Широкий асортимент традиційних водильних та безводильних тягачів для буксирування повітряних суден, систем евакуації повітряних суден, а також тягачів для перевезення вантажів та багажу в усіх типорозмірів є надійним інструментом для безперервної роботи з наземного обслуговування в аеропортах по всьому світу.

Також, Goldhofer пропонує рішення для забезпечення екологічно безпечного наземного обслуговування завдяки високоефективній літій-іонній технології "IonMaster", що працює під напругою 400/700 В.

Крім того, нова IoT-платформа "LINK" підтримує широкий спектр телеметричних функцій, включаючи моніторинг і технічне обслуговування на основі даних про технічний стан для ефективного управління парка літаків.