Нове покоління SENNEBOGEN для деревообробної промисловості має зміцненну ззаду стрілу. Таке розташування забезпечує оптимальний розподіл ваги, як у положенні ходу, так і під час проведення операцій підйому та переміщення вантажів. Наступною перевагою є повний огляд вправо, що не тільки додає безпеки, але й полегшує маневрування в тісних майданчиках зберігання.

Подробнее ...

Компанія SENNEBOGEN у своїх технічних розробках постійно орієнтується на запити замовників та тенденції розвитку ринку. Свідченням цього є поява нового класу портових кранів серії 880 — багатофункціональних перевантажувачів. Цей клас розроблений спеціально для роботи в екстремальних умовах перевантаження вантажів.

Подробнее ...

Компанія SENNEBOGEN була заснована понад півстоліття тому, в 1952 році. Її засновнику — Еріху Зеннебогену-старшому — на той час лише виповнився 21 рік. (Втім, і сьогодні, через 50 років, пан Зеннебоген, як і раніше, бере активну участь у розробці стратегії компанії).

Подробнее ...

Сімейна компанія «SENNEBOGEN Maschinenfabrik GmbH» спеціалізується на розробці та виробництві різних видів, вантажопідйомної та перевантажувальної техніки. Нині одним із пріоритетних напрямків цієї компанії є серія Green Line, що включає гідравлічні повноповоротні мобільні крани-маніпулятори, призначені для перевалки лісу, труб, вугілля та інших навалювальних вантажів, переміщення і складування металобрухту, а також руйнування залізобетонних і металевих конструкцій.

Подробнее ...

П’ятдесят років тому молодий енергійний підприємець Еріх Зеннебоген (Erih Sennebogen) у найсміливіших своїх мріях не міг і уявити, що майстерня, у якій він колись збирав для місцевих фермерів перевантажувачі компосту, так стрімко переросте в передову міжнародну організацію. Кипуча енергія та інженерний талант засновника стали фундаментом безперервної інноваційної діяльності підприємства SENNEBOGEN.

Подробнее ...

Уже понад 50 років назва SENNEBOGEN асоціюється з надійним та високоякісним обладнанням. Своїм завданням компанія завжди вважала необхідність конвертувати ідеї в рішення. Недаремно своїм гаслом вона вважає вислів «Не існує такої речі, як «не може бути». Якщо є воля, є шлях до її здійснення».

Подробнее ...

Компанія SENNEBOGEN (Німеччина) — розробник та виробник вантажопідіймальної та перевантажувальної техніки (з досвідом роботи понад 50 років), у т.ч. портових мобільних кранів та гідравлічних стрілкових перевантажувачів-маніпуляторів — найширший модельний ряд. Сьогодні основним засобом виробництва пострадянських портів є портальний кран.

Подробнее ...

З липня 2005 року Sennebogen приєднала до своєї дилерської мережі компанію «Універсал Сервіс», як авторизованого Сервісного та Торгового партнера на території України. Ми раді представити «Універсал Сервіс», як досвідченого партнера для всіх наших замовників у будівництві, переробленні відходів, лісовій промисловості, портах та скрізь, де вантажі або матеріали мають перевантажуватися.

Подробнее ...

Перевантажувачі-маніпулятори SENNEBOGEN широко поширені в країнах Європи, Америки, багато цих машин у Туреччині. На території Росії та ближнього зарубіжжя вони працюють у таких портах, як Новоросійськ, Єйськ, Таганрог, Ростов-на-Дону, Азов, С. Петербург, Мурманськ, Саратов, Рига, Клайпеда, Таллін, Кунда (Естонія), Поті, Одеса, Миколаїв.

Подробнее ...

Історія виробництва підйомно-транспортного та перевантажувального обладнання налічує безліч проривів, кожне з яких виводило цю сферу діяльності на принципово новий ступінь розвитку. Масштабні відкриття — відмінна риса найбільш відомих на світовому ринку компаній, але складові успіху в кожного з власників відомих торгових марок різні.

Подробнее ...

Некоторые клиенты, при первом знакомстве с торговой маркой Sennebogen испытывают некоторые сомнения, как читается и пишется по-русски логотип: Сеннебоген, Зеннебоген, или Зенебоген. На самом деле название торговой марки Sennebogen происходит от фамилии основателя компании Эриха Зеннебогена (Erich Sennebogen). С учетом особенностей немецкого языка, по-русски фамилии пишется - Зеннебоген [читается - Зэннэбоген].

Подробнее ...

Філософія будівництва всіх моделей та лінійок SENNEBOGEN – простота і в той самий час максимальна надійність. У зв'язку з цим ми намагаємося уникати застосування складних електронних компонентів у своїй техніці для того, щоб її можна було обслуговувати у різних регіонах, де немає високопрофесійних сервісних служб.

Подробнее ...

Компанія SENNEBOGEN розпочала виробництво перевантажувачів серії «GREEN LINE» понад 10 років тому. При її створенні головним принципом було не виробництво модифікованого екскаватора, а розробка нової машини, сконструйованої спеціально для перевантаження матеріалів. Зараз модельний ряд «GREEN LINE» включає моделі вагою від 20 до 200 тонн.

Подробнее ...

Перевалка вантажів, що злежуються, таких як соєве борошно, є складним завданням порівнюючи з перевалкою сипких вантажів, таких як зерно, оскільки тенденція до злежування робить розвантаження суден складною й ризикованою операцією. Для полегшення процесу, соєве борошно варто охолодити перед навантаженням або знизити вміст жирів. Однак проблема полягає не тільки в процесі вивантаження матеріалів, а й у їхньому зберіганні переважно на складах із плоским дном.

Подробнее ...

Термін «Франко завод» означає, що продавець вважається таким, який виконав свої обов’язки з постачання, коли він надав товар у розпорядження покупця на своєму підприємстві або в іншому названому місці (наприклад, на заводі, фабриці, складі тощо). Продавець не відповідає за завантаження товару на транспортний засіб, а також митне очищення товару для експорту.

Подробнее ...

Tomas Kislinger, керівний директор, NEUERO. Сьогоднішнє розмаїття постачальників і устаткування ринку дозволяє розглядати безліч варіантів для розвитку. Різні виробники активно борються за вдосконалення обладнання, зменшення його собівартості та, що важливіше, зменшення термінів його окупності.

Подробнее ...

Сьогодні, при обговоренні пневматичного обладнання для перевалки зернових, часто можна почути кілька версій назви цього обладнання — пневмоконвеєр, пневмоперевантажувач, пневмотранспортер і навіть пневмонасос. Але, якщо розібратися, то не всі ці поняття означають те саме. Чому?

Подробнее ...

Компанія Sennebogen, з понад 55-річним досвідом, є лідером у виробництві техніки для вантажно-розвантажувальних робіт. Виробляючи вантажно-розвантажувальну техніку, компанія Sennebogen, щорічно розвиваючи власне виробництво, орієнтується на різні сегменти промисловості.

Подробнее ...

Раніше про міцність бетону судили за його маркою (марка позначається буквою М з цифрою, що вказує на середнє арифметичне значення міцності зразків на стиснення кгс/см2). У будівництві застосовуються такі марки бетону: М50, М75, М100, М150, М200, М250, М350, М400, М450, М550, М600, М6ОО, М700, М800.

Подробнее ...

Довговічність надійність та продуктивність є основними факторами при виборі перевантажувальної техніки. Суворі умови експлуатації, такі як солона вода, бруд, пил, абразивні частинки матеріалу, що перевантажується — усе це призводить до підвищеного зносу підшипників, штифтів і шарнірних з’єднань. Тому мастило є необхідним, для забезпечення правильного захисту механізмів.

Подробнее ...