Машина 200kW 735 M-HD

Машина 200 кВт 735 M-HD завантажує лісоматеріали на конвеєр.

SENNEBOGEN 735 M-HD

SENNEBOGEN 735 M-HD може швидко та вправно маневрувати навіть у найтісніших місцях та безпечно переміщати вантажі на 360 градусів.

  

20 км/год без перемикання передачі
Високі робочі швидкості сприяють продуктивній економічній роботі з відмінним круговим оглядом і стабілізаторами навантаження SENNEBOGEN.

 

Нове покоління SENNEBOGEN для деревообробної промисловості має зміцненну ззаду стрілу. Таке розташування забезпечує оптимальний розподіл ваги, як у положенні ходу, так і під час проведення операцій підйому та переміщення вантажів. Наступною перевагою є повний огляд вправо, що не тільки додає безпеки, але й полегшує маневрування в тісних майданчиках зберігання. Іншою новинкою є стабілізатори ходу на стрілі, які раніше застосовувалися, лише на колісних навантажувачах і телескопічних стрілах. Вони забезпечують більш приємний та м’який хід, особливо при переміщенні вантажів. Привід ходу для важких умов, що має два ходові двигуни, створює запас потужності для забезпечення поворотної обробки. Тому механізм має добрі величини прискорень. Швидкість ходу, може, досягати 20 км/год до перемикання передачі. Дуже малий радіус повороту й радіус огинання заднього борту перетворює роботу в найтісніших умовах на дитячу гру. Шляхом оптимізації кінематики було досягнуто високих показників вантажопідйомності та навантаження. Результатом цього є малий робочий виліт із потенціалом значної зони досяжності разом із дуже великими вантажами. Цей, особливо, потужний привід забезпечує потужну, швидку роботу грейфера площею 3.2 м2, що дає можливість обробляти велику кількість лісоматеріалів. Машина має керований поворот при максимальному діапазоні навантаження. Автоматичне реверсування кермового управління встановлюється, як стандартна комплектація з метою забезпечення безпечного та зручного керування. У важких ситуаціях автоматично активується відпускання/блокування осі повороту, наприклад, вісь блокується в межах критичного діапазону перекидання. Нова серія 700 машин SENNEBOGEN — значний крок у майбутнє деревообробної промисловості.

 

 

  • Оптимальний круговий огляд та безпека завдяки встановленій позаду вантажній стрілі!
  • Максимальна мобільність завдяки малому поворотному колу, спеціальному приводу ходу та оптимальному розподілу ваги.
  • Працює всередині найбільш обмежених просторів завдяки малому радіусу повороту та малому радіусу огинання заднього борту.
  • Швидкий потужний поворот при високому навантаженні завдяки повороту для особливо важких режимів.