Ми пропонуємо широкий спектр техніки для механізації завантажувально-розвантажувальних робіт в умовах портів, портових терміналів та елеваторів, перевантажувальних та накопичувальних комплексів, а також різні різновиди навісного обладнання.

  • Мобільні пневмоконвеєри можуть застосовуватися для завантаження/розвантаження суден, вагонів та автотранспорту, а також для роботи на складах та стафірування контейнерів зерновими та іншими с/г вантажами.
  • Суднозавантажувальне, суднорозвантажувальне та комбіноване обладнання «НОЄРО» поставляється, як правило, для оснащення спеціалізованих портових терміналів та припортових елеваторів або МЕЗів.
  • Телескопічні навантажувачі набувають усе більшого поширення в портах: маючи ширші можливості, ніж щогли навантажувачі, ці машини відмінно справляються з важкими та великогабаритними вантажами, як на причалі, так і в трюмі, а також можуть ефективно використовуватися для роботи із сипучими вантажами.
  • Гідравлічні перевантажувачі мають велику вагу в інтенсифікації завантажувально-розвантажувальних робіт сучасних портів. Сьогодні вони все частіше зустрічаються не тільки в тилу, на розвантаженні транспортних засобів та складуванні вантажів, а й на причалах: інноваційні рішення, що пропонує «ЗЕННЕБОГЕН», дають можливості інтенсифікації перевантажувальних робіт і якість обробки вантажів.
  • На сайті представлений тільки короткий перелік навісного обладнання, що поставляється нами. За запитом наші фахівці підготують пропозицію на будь-який різновид обладнання для портової техніки, з урахуванням особливостей самої техніки, оброблюваних вантажів та особливостей експлуатації. У нашій базі понад 300 моделей навісного обладнання різних виробників.