Обладнання від європейських виробників

NEUERONEUERO – це один із провідних виробників техніки. Компанія спеціалізується на виготовленні пневматичних пересувних конвеєрів, суднозавантажувальних, суднорозвантажувальних, пневмонавантажувачів, а також комбінованих машин та систем. . Таке обладнання є невіднятною частиною портових комплексів, що обробляють річкові та морські судна. Діапазон продуктивності обладнання, яке розробляється та виробляється фахівцями NEUERO, становить від 20 до 3000 тонн на годину.

Досвід, накопичений більш ніж за 70 років роботи, NEUERO ефективно використовує при проєктуванні та вирішенні завдань, поставлених замовниками — немає двох однакових зернових терміналів; відповідно не, може, бути й однакових суднозавантажувачів або розвантажувачів, які працюють на його причалах. Завдяки цьому компанія зарекомендувала себе, як виробник довговічного та надійного в експлуатації обладнання, що максимально відповідає специфічним умовам кожного окремо взятого об’єкта.

В окремий напрямок виробничої програми виділено мобільні пневмоконвеєри типу GSD. Це компактні установки з максимально широкою сферою застосування, що дають змогу оперативно організувати різні технологічні лінії залежно від потреб. Такі машини успішно експлуатуються портами, терміналами та стивідорами, а також лінійними елеваторами та хлібоприймальними підприємствами.

Починаючи з 2001 року офіційним представником Нойєро Індустрієтехнік на території Балтії та Співдружності Незалежних Держав є компанія «Універсал Сервіс». З вересня 2009 року у зв’язку з реорганізацією групи компаній MHM GROUP, до складу якої входить «Універсал Сервіс Україна», проведено перерозподіл між компаніями групи та ребрендинг. З цього моменту представником NEUERO стає «МХМ Україна», а «Універсал Сервіс Україна» забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки, сервісну підтримку.