Обладнання від європейських виробників

Новини компанії

Оренда мобільного бетонного заводу із самозавантаженням D'AVINO

19 травня 2014

Компанія "МХМ Україна" спільно з партнером пропонує в оренду мобільний бетонний завод із самозавантаженням D'AVINO Runner 560.2 (Італія). Мобільний бетонний завод D'AVINO Runner 560.2 оснащений барабанним змішувачем з режимом тристороннього завантаження, механізмом самозавантаження, електронною системою зважування заповнювачів, системою подачі води, механізмом вивантаження, власним технологічним шасі.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

LB25 (Low Boy): мобільний бетонний завод із самозавантаженням

11 липня 2012

У 2012 році компанією Давіно була представлена ​​нова модель мобільного бетонного заводу із самозавантаженням LB25 (Low Boy). Це компактний, але водночас продуктивний бетонозмішувач із лінійки заводів продуктивністю до 15 м3/год. Великий дорожній просвіт бетонного заводу дозволяє виконувати роботи за будь-яких умов будівельного об'єкта.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Новий двигун на мобільних бетонних заводах Davino Master 440.2

15 травня 2012

З метою удосконалення модельного ряду мобільних бетонозмішувачів із самозавантаженням та відповідно до стандарту двигунів ЄВРО-4, компанія D'Avino розпочала встановлення двигунів Iveco FTP – F32 на бетонозмішувачі моделі Master 440.2

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE

Бетонні заводи Davino - власне виробництво бетону

11 листопада 2011

Мобільний бетонний завод DAVINO призначений для виробництва бетону прямо на будівельному майданчику. Продуктивність мобільних бетонних заводів DAVINO – від 5 до 25 м3 ущільненого бетону за годину, залежно від моделі. Вартість заводу DAVINO у кілька разів нижча за вартість стаціонарного бетонного заводу порівнянної продуктивності.

TPL_FABRIKASTYLE_READMORE