Лісозаготівельна та деревообробна сфери промисловості відрізняються складними умовами роботи та високими вимогами до техніки, що використовується. Ці чинники значно звужують коло підприємств, здатних виробляти лісоперевантажувачі необхідного рівня.

Компанія МХМ Україна підібрала лінію найбільш надійних та функціональних перевантажувачів леса от ведущих мировых лісу від провідних світових виробників спеціалізованої лісозаготівельної техніки.

Навантажувачі лісу SENNEBOGEN GREEN LINE

Компанія SENNEBOGEN Maschinenfabrik GmbH займає провідні позиції поміж виробників перевантажувального обладнання.

У товарній лінії МХМ України представлені лісоперевантажувачі серії Green Line з технічними характеристиками, що забезпечують максимальну ефективність їхньої експлуатації.

  • Гідравлічні перевантажувачі — сучасна техніка для лісозаготівельних та деревообробних підприємств. Вони можуть виконувати не тільки навантаження та вивантаження кругляка та колод із вантажівок та вагонів, але також їхнє переміщення в зону складування, формування штабелів, доставлення та подачу деревини на сортувальне, обробне або дробильне обладнання.
  • Доступні кілька варіацій пневмоколісних та гусеничних шасі, різні стаціонарні та напівмобільні рішення, що дає змогу підібрати найбільш відповідну до умов експлуатації модель, здатну здійснювати навантаження колод у різних умовах.
  • Можливе постачання гідравлічного перевантажувача з електричним приводом, а також з активною противагою з радіусом дії до 40 м та площею покриття до 5000 кв. метрів. Експлуатаційні витрати таких перевантажувачів на 50 % нижчі, ніж у звичайних лісоперевантажувачів.
  • Кабіна управління обладнана передовими системами вентиляції та терморегуляції. Відмінні показники огляду, дисплей із зображення параметрів стану техніки, комфортне сидіння, зручний пристрій управління — чинника, що дозволяють зробити роботу максимально продуктивною та безпечною.
  • Завдяки інноваційним інженерним рішенням перевантажувачі колод можуть подавати близько 600–700 кубометрів деревини на годину та буксирувати за собою причіп із лісом масою до 80 тонн.
  • Перевантажувачі лісу комплектуються навісним обладнанням, що дає змогу проводити маніпуляції колодами та пиломатеріалами різних габаритів.

МХМ Україна — гарантія якості та автентичності спеціалізованої техніки для безпечного та успішного ведення бізнесу.