Компанія «МХМ Україна» — це офіційний представник провідних закордонних виробників спеціалізованої техніки для різних секторів економіки:

Як видно із запропонованого переліку, можна зробити висновок, що компанія «МХМ Україна» на сьогодні є лідером серед компаній, які постачають на ринок України подібну спецтехніку, машини та обладнання.

Так, поставлене компанією «МХМ Україна» обладнання фірми SENNEBOGEN (а саме гідравлічні перевантажувачі), за останні п’ять років набуло широкого застосування поміж підприємств, що входять до металургійного комплексу України, а також у великих портах для навантаження суден і для розвантаження вагонів. Крім того, «МХМ Україна» поставила обладнання, що необхідне для лісопереробних підприємств України.

Так за кілька років «МХМ Україна» здійснила встановлення та монтаж суднорозвантажувальних та суднозавантажувальних машин. Німецьке обладнання фірми NEUERO вже понад десять років працює на перевантаженні різних зернових.

Основним критерієм, яким керується «МХМ Україна» для вибору закордонних компаній-партнерів, є висока та перевірена якість продукції, яку вони пропонують. Крім того, усвідомлюючи нестабільний економічний стан України «МХМ Україна», звертає увагу на такий чинник як ціна-якість. Адже якщо замовник витратить усі фінансові ресурси лиш на купівлю потрібного обладнання, його діяльність буде малорентабельна.

У штаті підприємства «МХМ Україна» перебувають лише досвідчені співробітники. Професіонали своєї справи, які мають вищу освіту, ті, що пройшли необхідні курси з додаткового навчання, спеціально організовані в компаніях партнерів закордонних виробників цього типу техніки.

Фахівці компанії «МХМ Україна» пропонують широкий діапазон робіт і послуг, що надаються ними, таких як:

  • Надання кваліфікованої допомоги в розробленні економічного та технічного обґрунтування для придбання необхідного обладнання, а також відповідної схеми встановленої оплати за обладнання;
  • Професійна консультація замовників, яка полягає в допомозі у виборі оптимальної техніки, її конфігурації, яка відповідає умовам та потребам клієнтів;
  • Організація купівлі та продажу обладнання та спеціалізованої техніки;
  • Організація послуг із монтажу обраного обладнання;
  • Організація постачання необхідного обладнання клієнту.