Обладнання від європейських виробників

Компанія Goldhofer Airport Technology GmbH 

Група компаній Goldhofer має історію, яка сягає своїм корінням 1705 року. З роками те, що починалося як невелика кузня, перетворилося на глобальну компанію, в якій працює близько 800 співробітників. Окрім головного офісу в Меммінгені, Goldhofer постійно зміцнює своє лідерство на ринку як визнаний глобальний гравець і надійний місцевий партнер, відкриваючи дочірні компанії та заводи в Німеччині, Індії, Великобританії, Україні, США та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Постійне збільшення кількості аеропортів, високі щоденні обсяги авіаперевезень та зростаюча різноманітність типів повітряних суден ставлять нові виклики перед логістичними операціями в сучасних аеропортах. Компанії Goldhofer та Schopf об'єднали свої зусилля в рамках компанії Goldhofer Airport Technology GmbH у сфері наземного обладнання (GSE) з метою подальшого зростання та розширення своїх лідируючих позицій на ринку відповідно до девізу "Lifetime Performance" ("Довговічність"). "Lifetime Performance" відображає не тільки довговічність обладнання, але і його високу якість, надійність, інноваційний розвиток та непідвладність часу.

Для задач на пероні аеропорту по переміщенню вантажів, а також буксируванню літаків до 50 т MTOW (злітної маси) Goldhofer розробили вантажно-відштовхувальні авіатягачі «SHERPA».

Авіаційні безводильні тягачі Goldhofer є безпечним та економічним рішенням для сучасних аеропортів. Тягачі серій «PHOENIX» та AST-1X - це ключ до гнучкої роботи для високошвидкісного буксирування, відштовхування від воріт до воріт і технічного обслуговування повітряних суден масою до 600 т MTOW.

Асортимент звичайних буксирувальних водильних тягачів для цивільної та військової авіації містить повний спектр авіаційних буксирувальних тягачів експлуатаційною вагою від 5 т до 70 т для обслуговування літаків у всіх вагових діапазонах.

 

The Goldhofer Company in Memmingen

Потужності компанії Goldhofer у Меммінгені