Обладнання від європейських виробників

Ця суднозавантажувальна машина дає змогу за годину завантажувати до 3000 тонн різних зернових, продуктів їхнього перероблення та інших вантажів на судна типу Capsize дедвейтом до 120 000 тонн.

Переміщуючись на рейках вздовж галереї, суднозавантажувальна машина спроможна обробити будь-який вантажний відсік судна, а для рівномірного заповнення трюму стріла змонтована на поворотній колоні та обладнана вертикальною телескопічною трубою (це дає можливість компенсувати збільшення висоти падіння матеріалу під час осадки судна) й обертальним жолобом-розподільником на її кінці. Завдяки цьому вантаж можна подати у важкодоступні місця трюму.

  • Пересувна суднозавантажувальна машина на рейковому порталі.
  • Продуктивність завантаження — 3000 т/год.
  • Матеріали, що завантажуються: зерно, цукор

Комфортабельна кабіна надає повний контроль над усіма функціями обладнання, а також дає хороший огляд робочої зони, що суттєво полегшує роботу оператора. Ретельно продумана система управління дає оператору легко та безпомилково виконувати всі необхідні операції з переміщення завантажувача, маніпулювати стрілою та вертикальним каналом матеріалопроводу.

Стріла навантажувача, може, підійматися та опускатися, що забезпечує додаткову зручність та безпеку під час підходу або відходу судна.