Обладнання від європейських виробників

Суднорозвантажувальні машини NEUERO

Мультипорт 600

Ця машина призначена для вилучення вантажу із судна та його навантаження на автотранспорт. Розвантажувальна стріла завдовжки 27.5 метрів дає змогу обробляти судна дедвейтом до 80.000 тонн, а особливості конструкції дають змогу опустити її безпосередньо на землю, що значно полегшує обслуговування та заміну деталей, що зношуються.

Подробнее ...

Мультипорт 400

Ця суднорозвантажувальна машина дає змогу за годину вивантажувати із судна до 400 тонн різних зернових та продуктів їхнього перероблювання. Розвантажувальна стріла завдовжки 30 метрів дає змогу обробляти судна типу «Панамакс» дедвейтом до 80 000 тонн. Матеріал подається на стрічковий конвеєр, який транспортує вантаж на склад.

Подробнее ...

Мультипорт 300

Розвантажувальна стріла завдовжки 27.5 метрів дає змогу обробляти судна дедвейтом до 80 000 тонн. Конструктивні особливості стріли дають змогу опускати її безпосередньо на причал, що значно полегшує обслуговування та заміну деталей матеріалопроводу, що зношуються. Ця машина оснащена високоефективним фільтром відпрацьованого повітря.

Подробнее ...

Мультипорт 280

Представлена ​​модель суднорозвантажувача NEUERO MULTIPORT M280 GF з ​​розвантажувальною стрілою завдовжки 22 метри, у змозі обробляти судна вантажопідйомністю до 30000 тонн. Колісне виконання дає змогу установці вільно переміщуватися в обмеженому просторі вузького причалу, а також зовсім прибирати її на період розвантаження суден з іншими типами вантажів.

Подробнее ...

Флексіпорт 600

Представлений суднорозвантажувач ФЛЕКСІПОРТ 600 на рейковому шасі призначений для вилучення із суден та відвантаження на сховище біомаси — подрібнених відходів усього, що спроможне горіти: папір деревина, гума тощо. Кабельний барабан, розташований на платформі суднорозвантажувальної машини, забезпечує живлення системи електромоторів.

Подробнее ...

Флексіпорт 300

Розвантажувальна стріла завдовжки 20 метрів дає змогу обробляти судна дедвейтом до 1.700 тонн, а всмоктувальне сопло, змонтоване на шарнірному коліні, дає змогу вивантажити матеріали з важкодоступних місць і зменшити зусилля з зачистки трюму. Ця машина оснащена високоефективним фільтром відпрацьованого повітря, що робить установку більш доброзичливою до довкілля.

Подробнее ...

Тауер 600

Суднорозвантажувальна машина типу TOWER 600, обладнана двома лініями розвантаження, продуктивністю 300 тонн на годину кожна, призначена для розвантаження суден типу Capsize, Panamax, Handymax та Handysize. Розподільча система дає змогу керувати відвантаженням матеріалу на дві лінії галереї, що розташована під установкою. Машина переміщується вздовж борту судна та, може, розвантажувати одночасно у два трюми або один трюм — двома лініями.

Подробнее ...