Важливим завданням для компаній, які професійно займаються збиранням та реалізацією металолому, є організація ефективної методики його сортування та зберігання. Коректне розділення оброблюваних вантажів за різновидами матеріалу та розмірами, зручна схема складування та перевалки — необхідні умови оптимізації подальших технологічних процесів.

Перевантажувач брухту — узагальнена назва техніки, яка використовується для перевантаження, сортування та складування металевих об’єктів у широкому діапазоні габаритів, а також для руйнування металоконструкцій різної конфігурації.

Перевантажувачі брухту SENNEBOGEN GREEN LINE

Компанія МХМ Україна пропонує та здійснює постачання гідравлічних перевантажувачів металолому вироблених у Німеччині під торговою маркою SENNEBOGEN.

Перевантажувачі брухту SENNEBOGEN серії Green Line – спеціалізована багатофункціональна техніка нового покоління, яка з успіхом замінює громіздкі крани на майданчиках зберігання металолому та незамінна в цехах металургійних комбінатів. Ці машини з успіхом використовують для високопродуктивного перевантаження та первинного сортування брухту завдяки набору характерних конструктивних особливостей.

  1. Перевантажувачі брухту спроможні безперебійно функціонувати до 24 годин на добу, витримуючи високі навантаження та складні умови експлуатації незалежно від пори року.
  2. Кінематика перевантажувача дає можливість виконувати рухи швидко та точно, а отже, продуктивно та безпечно.
  3. Мобільні версії перевантажувачів легко переміщаються на брухт заготівельному майданчику, а за необхідності можуть бути перевезені з одного майданчика на інший і далі продовжити роботу на новому майданчику.
  4. Залежно від особливостей майданчика та технології робіт поворотна башта перевантажувача, може, бути встановлена ​​на стаціонарному пілоні, порталі, гусеничному або колісному шасі.
  5. У конструкції використовуються компоненти від відомих світових брендів, таких як «Cummins», «Linde», «ZF», «Bosch Rexroth», «Hydromatik», що відрізняються продуктивністю, надійністю та довговічністю.
  6. Двигуни «Cummins», встановлені на перевантажувачах металолому, економічні та малошумні в роботі, не вимагають частих профілактичних та ремонтних заходів, сприяють тривалій безперебійній службі гідравлічних вузлів. Завдяки економічній витраті палива зменшуються терміни простою для дозаправлення, що сприяє підвищенню продуктивності машини.
  7. Будь-яка модель, може, також поставлятися з електричним приводом, що унеможливлює зупинку для заправки, скорочує час і вартість обслуговування, знижує експлуатаційні витрати та збільшує термін служби обладнання.
  8. Сумісність із набором навісних пристроїв та оснащення швидкороз’ємними системами кріплення дають змогу швидко змінювати навісне обладнання, забезпечуючи багатофункціональність перевантажувачів брухту. Для обробки дрібногабаритного й залишкового матеріалу комплектацію моделей доповнюють електромагнітами й бортовими генераторами, що їх живлять.
  9. Конфігурація та комплектація кабіни продумані до дрібниць. Великий сектор огляду, ергономічне сидіння, зручна система управління забезпечують комфортну та безпечну експлуатацію техніки, підвищуючи продуктивність роботи оператора.

Додаткове обладнання

Для забезпечення максимальної продуктивності брухт заготівельних робіт компанія МХМ Україна пропонує лінію обладнання, що ефективно функціонує у зв’язці з перевантажувачами металолому.

  • Навісне обладнання в широкому асортименті дає змогу укомплектувати перевантажувачі брухту та навантажувачі для повного функціонального забезпечення виробничого процесу брухт заготівельного підприємства: грейфера різного призначення, електромагніти, гаки, захвати, ковші, ножиці та багато іншого.

МХМ Україна — вигідна можливість технічного забезпечення всіх етапів процесу заготівлі, зберігання та перевалки металолому.