Обладнання від європейських виробників

Подана схема ілюструє можливість застосування різних вузлів та компонентів для формування матеріалопроводу потрібної довжини та конфігурації. Коротку інформацію про певні деталі наведено нижче.

 

 

 

Цилиндрическое всасывающее сопло

Циліндричне всмоктувальне сопло

Призначено для забору матеріалу при його безперервній подачі у великих обсягах (наприклад, при розвантаженні суден або бункерів, що постійно поповнюються). Виконано у вигляді двох циліндрів, вкладених один в інший. Має ручний регулятор подачі повітря, що дає можливість налаштовувати сопло на роботу з різними матеріалами. Має два типорозміри: 1 м та 1,5 м

 

 

 

 

Плоское всасывающее сопло

Плоске всмоктувальне сопло

Призначено для робіт із зачистки, коли кількість матеріалу недостатньо для використання циліндричного сопла. Застосовується як додаткове обладнання при розвантаженні суден, бункерів і складів, що поповнюються, а також як основне обладнання при розвантаженні вагонів і автотранспорту. Має ручний регулятор подачі повітря.

 

 

 

 

Гибкая металлическая труба

Гнучка металева труба

Призначена на формування гнучких сегментів матеріалопроводу. Застосовується для підведення сопел або розвантажувального циклону до важкодоступних місць, для всіх видів робіт із зачистки транспортних засобів, складів та деяких бункерів, а також для керування потоком матеріалу на розвантажувальній частині (при завантаженні на судна та склади без використання розвантажувального циклону).

 

 

 

 

Циклон стороны нагнетания

Циклон боку нагнітання

Інша назва — відділювач нагнітання на стороні розвантаження. Призначений для розділення потоку повітряно-зернової суміші на повітряний потік (який з циклону прямує вгору) і зерновий потік (який висипається з циклону під власною вагою). Застосовується під час розвантаження на автотранспорт, залізничні вагони та невеликі судна, а також при роботі з делікатними матеріалами, наприклад, соняшником.

 

 

Универсальный шарнир

Універсальний шарнір

Призначений для запобігання передачі навантаження матеріалопроводу на деталях обладнання та гасіння вібрації, може, обертатися в будь-який бік під кутом до 45 градусів. Застосовується на стороні всмоктування та нагнітання для відхилення матеріалопроводу в положення, яке найбільш зручне для роботи. Дає можливість розширити робочу зону конвеєра та запобігає механічним пошкодженням обладнання.

 

 

 

Колено 90 градусов

Коліно 90 градусів

Призначене для зміни напрямку транспортування матеріалу. Має модифікації з круглим і квадратним перетином зі змінною пластиною, а також з опорою. Найчастіше застосовують парами, для підйому матеріалопроводу на висоту від 5 до 25 метрів.

 

 

 

Колено 45 градусов

Коліно 45 градусів

Призначений для зміни напрямку транспортування матеріалу. Застосовується для організації похилих ділянок транспортної магістралі матеріалопроводу, а також, як напрямна потоку при розвантаженні матеріалу на судна, склади та бункери великих розмірів.

 

Труба

Труба

Пряма безшовна металева труба із високоміцної сталі з обробленою зносостійкою поверхнею — основний елемент матеріалопроводу. Застосовується для формування вертикальних та горизонтальних ділянок основної магістралі матеріалопроводу. Довжина труб — 1, 2 та 4 метри.

 

 

 

Фланцевий з’єднувач

Основний сполучний елемент. Дозволяє швидко та надійно з’єднувати вузли та деталі матеріалопроводу.

 

 

 

 

Цей перелік призначений для первинного ознайомлення з основними вузлами та деталями, що найчастіше зустрічаються на практиці.

Для різних типів установок застосовуються деталі з різним діаметром перерізу та можливі деякі відмінності в основних типорозмірах.

За додатковою інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії.