Обладнання від європейських виробників

Комбіноване обладнання NEUERO

Комбіпорт 600/600

Пересувна кобінована машина на рейковому порталі, продуктивністю 600 тонн на годину. Стріла завдовжки 25 метрів дає змогу завантажувати та розвантажувати судна типу «Панамакс».

Подробнее ...

Комбіпорт 300/150

Показана рейкова комбінована машина типу CombiPort, що дає змогу розвантажувати зерно із суден на конвеєр до зерносховища або на автомобілі.

Стріла лінії розвантаження, може, бути використана, як вантажна та дає змогу переміщати вантажі та техніку вагою до 7 тонн. Навантажувальна стріла показана на нижній фотографії в паркувальному положенні. Спеціальне обладнання дає змогу значно знизити утворення пилу під час навантаження зерна на судна.

Подробнее ...

Комбіпорт 300/130

Установка також оснащена системою пилопридушення — високопродуктивний фільтр здійснює очищення повітря після його відокремлення від повітряно-зернової суміші. Найважливішою характеристикою цього обладнання є можливість підбору вантажу з підлоги (наприклад, при зачистці трюму), а також те, що середня продуктивність під час завантаження або вивантаження досягає 70 % від пікової.

Подробнее ...

Флексіпорт

Представлене обладнання, може, переміщати будь-які види зернових, продукти їхнього перероблення та відходи в обох напрямах, тобто, як розвантажувати судна, так і їхнє навантаження. Ця модель комбінованої суднорозвантажувальної машини називається FLEXIPORT. З поміж інших установок її виділяють дві конструктивні особливості.

Подробнее ...

ТАУЕР

Пересувна перевантажувальна комбінована завантажувально-розвантажувальна машина на рейковому порталі. Система дає змогу відвантажувати зерно із суден на два незалежних конвеєри, а також завантажувати на судна продукти перероблення (крупу та комбікорми). 2 розвантажувальні стріли завдовжки 25 метрів повертаються на 180 градусів, підіймаються на кут до 55 градусів та обладнані горизонтальними та вертикальними телескопічними трубами.

Подробнее ...

Річковий термінал

Можливості системи: розвантаження суден на елеватор, завантаження суден з елеватора, безпосереднє перевантажування із судна на судно. Усі операції можуть здійснюватися, як зі зважуванням, так і без. Розвантаження барж здійснюється двома незалежними лініями, що істотно скорочує час вилучення основної маси вантажу, так і час зачистки судна «під 0».

Подробнее ...

Комбіфлексіпорт

Комбінована завантажувально-розвантажувальна машина NEUERO Combiflexiport, що працює на причалі в Калінінграді, має продуктивність 200 т/год при безперервному розвантаженні судна та 250 т/год при його завантаженні. Конструкція машини враховує специфіку вантажу (соєвого шроту) — оскільки він має тенденцію до злежування, всмоктувальне сопло було оснащено ротаційним живильником, що розпушує вантаж і подає його в зону всмоктування.

Подробнее ...