Обладнання від європейських виробників

Суднозавантажувальні машини NEUERO

Завантажувач 3000

Ця суднозавантажувальна машина дає змогу за годину завантажувати до 3000 тонн різних зернових. Переміщуючись на рейках вздовж галереї, суднозавантажувальна машина спроможна обробити будь-який вантажний відсік судна, а для рівномірного заповнення трюму стріла змонтована на поворотній колоні та обладнана вертикальною телескопічною трубою (це дає можливість компенсувати збільшення висоти падіння вантажу під час осадці судна) й обертальним жолобом-розподільником на її кінці.

Подробнее ...

Завантажувач 2000

Високопродуктивна суднозавантажувальна машина моделі SHIPLOADER 2000 дає змогу відвантажувати до 2000 тонн зернових на годину, а також продукти їхнього перероблення та низку інших матеріалів на судна, включно, до Post Panamax. Переміщуючись уздовж причальної галереї, суднозавантажувальна машина спроможна заповнити будь-який відсік трюму. Для рівномірного розподілу матеріалу в трюмах система обладнана горизонтальним стрічковим телескопічним конвеєром.

Подробнее ...

Завантажувач 800

Ця модель суднозавантажувальної машини забезпечує продуктивність перевантаження до 800 т/год на судна типу Capsize, Panamax, Handymax та Handysize. На цій сторінці представлена ​​суднозавантажувальна машина NEUERO SHIPLOADER 800 спроєктована та побудована для зернового термінала в пору Констанца, Румунія.

Суднозавантажувач обладнаний горизонтальною стрілою, завдовжки 24,5 метри. Стріла, може, підійматися та опускатися, а також обертатися в горизонтальній площині.

Подробнее ...

Суднозавантажувач 700

Дві суднозавантажувальні машини NEUERO продуктивністю 700 т/год встановлені на зерновому терміналі в порту Туапсе.

Максимальний розмір судна — 60.000 DWT («Panamax»)

Завантажувальна стріла — коливальна, з хоботом, що коливається

Подробнее ...

Суднозавантажувач 800

Встановлене обладнання:

  • Стріла, що коливається, з телескопічним вертикальним завантажувальним пристроєм
  • системи аспірації та пилопридушення
  • PLC (система управління на програмованих логічних контролерах)
Подробнее ...

Завантажувальна система 2000

Стаціонарна суднозавантажувальна система, що складається з трьох башт, на кожній із яких встановлені по дві завантажувальні труби, спроможна завантажити судна типу Panamax, що стоять із кожного боку пірса. Продуктивність завантаження складає 2000 тонн на годину (при завантаженні пшеницею). Управління системою здійснюється оператором із кабіни або з пульта дистанційного керування — безпосередньо з борту судна. Усього встановлено дві кабіни (на середній башті) — для управління процесом навантаження на обох сторонах.

Подробнее ...

Інші варіанти

Крім типових суднозавантажувальних машини компанія NEUERO пропонує й індивідуальні рішення, під конкретні потреби та вимоги замовника відповідно до особливостей місцевих умов та характеристик робочого майданчика. Нижче наведено кілька прикладів "нестандартних" конструктивних рішень на прикладах фото.

Подробнее ...