Мобільний бетонний завод DAVINO призначений для виробництва бетону прямо на будівельному майданчику. Продуктивність мобільних бетонних заводів DAVINO – від 5 до 25 м3 ущільненого бетону за годину, залежно від моделі. Вартість заводу DAVINO у кілька разів нижча за вартість стаціонарного бетонного заводу порівнянної продуктивності. Для компаній, у яких часто виникає потреба в проведенні будівельно-ремонтних робіт, мобільний бетонозмішувач дає можливість організувати власне виробництво бетону, собівартість якого в 1,5 раза нижча, ніж у сторонніх постачальників. Завдяки цьому компанії можуть забезпечити себе готовою сумішшю в необхідній кількості і в будь-який час, і виробляти бетон як у місті, так і в області. Це особливо важливо, якщо будівельний об'єкт знаходиться на віддаленій відстані від стаціонарного бетонного заводу.

Конструкція бетонозмішувача DAVINO ретельно продумана і водночас проста, що робить його надійним в експлуатації та легким в управлінні. Однорідність суміші, що виготовляється, досягається за допомогою гравітаційного перемішування. Вивантаження готового бетону, шляхом повороту змішувача, здійснюється на 350°.

Надійні, зручні в експлуатації та прості в управлінні мобільні бетонні заводи DAVINO, представлені на українському ринку компанією "МХМ Україна", знайшли широке застосування як у будівельних компаніях у якості приоб'єктних БЗУ, так і в компаніях, які займаються ремонтом і реконструкцією власних виробничих або складських майданчиків. Фундаменти, бордюри, бетонні підлоги, доріжки, паркування, стовпи, палі, паркани, перекриття тощо. - це неповний перелік робіт, який дозволяє виконувати мобільний бетонозмішувач DAVINO.

Для компаній, яким регулярно необхідний бетон, DAVINO означає скорочення технологічних простоїв, підвищення продуктивності ремонтно-будівельних робіт, зниження собівартості бетону. Будівельні компанії в різних регіонах України вже сьогодні ведуть будівельні роботи із застосуванням своєчасної спеціалізованої будівельної техніки DAVINO.