Компанія «МХМ Україна» взяла участь у 16-й міжнародній виставці «Інтер-Транспорт 2017», яка відбулася 31 травня - 2 червня 2017 року на території Одеського морського порту.

Виставка «ІнтерТранспорт» — найважливіший транспортний захід в Україні, який проходить у рамках Міжнародного тижня торгівлі та транспорту. У цій події взяли участь близько 100 компаній із 11 країн світу.

На стенді ТОВ «МХМ Україна» було представлено завантажувально-розвантажувальне та підйомно-транспортне обладнання європейських виробників, серед яких:

  • гідравлічні перевантажувачі Sennebogen: пересувні колісні, гусеничні портальні та стаціонарні версії машин із дизельним та електричним приводом;
  • техніка для перевалки зернових Neuero Industrietechnik: пневматичні мобільні конвеєри, суднозавантажувальні, суднорозвантажувальні, комбіновані стаціонарні та пересувні машини;
  • конвеєрне та сортувальне обладнання 3BHungaria: стафірувальні конвеєри, трубчасті конвеєри, грохоти, елеватори та інше;
  • обладнання для стафірування контейнерів A-Ward: контейнероперекидачі для роботи із сипучими вантажами та пристрої для завантаження брухту, великошматкових матеріалів та довгомірів.

Уперше на експозиції виставки компанією «МХМ Україна» були представлені навантажувачі та річстакери іспанського виробника UpLifting. Обладнання викликало величезний інтерес гостей заходу.

Ми висловлюємо подяку відвідувачам нашого стенда, організаторам виставки та бажаємо досягнення нових вершин.