З липня 2005 року Sennebogen приєднала до своєї дилерської мережі компанію «Універсал Сервіс», як авторизованого Сервісного та Торгового партнера на території України.

Ми раді представити «Універсал Сервіс», як досвідченого партнера для всіх наших замовників у будівництві, переробленні відходів, лісовій промисловості, портах та скрізь, де вантажі або матеріали мають перевантажуватися.

Слева направо Владимир Выходцев, Наталья Пахомова, Сергей Тихонов
Зліва направо Володимир Виходцев, Наталія Пахомова, Сергій Тихонов

Відповідаючи величезній кількості запитів з Українського ринку, було необхідно створити сильного сервісного партнера.

Співпраця розпочалася успішно з перших тижнів і перші машини готуються до постачання.

Компанія «Універсал Сервіс» представлена ​​на ринку України з 1992 року і є офіційним представником провідних закордонних виробників будівельної та вантажно-розвантажувальної техніки.

«Універсал Сервіс» є членом Української асоціації якості та головними критеріями для ТОВ «Універсал Сервіс» при виборі іноземних партнерів завжди були якість пропонованої продукції та фактор оптимізації співвідношення ціни та якості.

З перших днів роботи, як офіційний представник цих компаній в Україні «Універсал Сервіс» першочергову увагу приділяє створенню системи якісного сервісного обслуговування техніки, як найважливішої складової ефективності експлуатації техніки.

«Універсал Сервіс» забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування техніки, здійснює технічний огляд, як на стаціонарних базах у Києві, Львові, Донецьку, так і з виїздом інженерів-механіків на місце розташування техніки до замовника.

В Одеському офісі працюють 17 спеціалістів.

У команді «Універсал Сервіс» працюють досвідчені професіонали з вищою освітою, які пройшли курси додаткового навчання в компаніях іноземних партнерів — виробників техніки.

Спеціалісти «Універсал Сервіс» пропонують широкий спектр послуг, у тому числі:

  • консультування клієнтів у виборі оптимальної конфігурації техніки, що відповідає потребам та умовам клієнтів;
  • надання допомоги в розробленні бізнес-плану придбання обладнання та схеми його оплати;
  • організація купівлі-продажу техніки та обладнання, доставки та монтажу; гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування; постачання запасних частин.

2004 р. «Універсал Сервіс» став лауреатом премії «Кращі підприємства України» в номінації «Торгова діяльність».

У 2005 р. Sennebogen бере участь у виставках «Метал-Форум Україна» (29.09.05 — 01.10.05, м. Київ), «Лісдеревмаш» (04.10.05–07.10.05, м. Київ) та «Транспорт та Логістика» (11.10.05 — 14.10.05, м. Київ).

Металл-форум Киев, Украина 2005
Металл-форум Киев, Украина 2005

В Україні SENNEBOGEN Green Line офіційно представлений компанією «Універсал Сервіс Україна», а з 30 березня 2009 — «МХМ Україна» (MHM Ukraine): консультування, постачання перевантажувачів, запасних частин та матеріалів, виконання гарантійних зобов’язань та сервісне обслуговування техніки.