880 Special — більше маневреності

Компанія SENNEBOGEN у своїх технічних розробках постійно орієнтується на запити замовників та тенденції розвитку ринку. Свідченням цього є поява нового класу портових кранів серії 880 — багатофункціональних перевантажувачів. Цей клас розроблений спеціально для роботи в екстремальних умовах перевантаження вантажів. Перша машина 880 EQ Special була поставлена ​​на початку року для роботи в порту Туреччини. На завод надійшли ще кілька замовлень виготовлення аналогічних перевантажувачів у різних варіантах виконання.

 

SENNEBOGEN 880

Базова версія моделі 880

Серія 880 складається з моделей 880 R-HD, 880 Special та 880 EQ Special з рухомою противагою. Конструкція пілона пропонується відповідно до потреб замовника.

 

Нові стандарти

Моделі 880 і 880 Special мають експлуатаційну масу від 125 до 145 тонн, виліт стріли 25 м і вантажопідйомність, наприклад, на вильоті 21 м — 13,7 тонни. Модель 880 EQ Special оснащується рухомою противагою, при цьому експлуатаційна маса збільшується до 200 тонн, виліт стріли до 33 м, а вантажопідйомність, наприклад, на вильоті стріли 27 м становить 14 тонн.

 

Потужний та економічний

Модель 880 Special оснащується дизельним двигуном потужністю 470 кВт. Ресурс двигуна достатній для виконання будь-якого виду завантажувально-розвантажувальних робіт. Точно збалансоване шасі, оснащене гусеничним візком B9HDS, що не потребує обслуговування, гарантує високий ступінь пасивної та активної безпеки на будь-якому типі поверхні. У рух машину наводить дизельний двигун потужністю 354 кВт. Установка противаги EQ не вимагає збільшення потужності двигуна. На моделі серії 880 як опція можуть встановлюватися електродвигуни потужністю 450 і 355 кВт, які мають знижені нормативи щодо сервісного обслуговування та скорочують операційні витрати. Установка електродвигунів значно знижує рівень шуму та підвищує термін експлуатації.

 

Комфорт у роботі

Сучасна кабіна, що обертається, гарантує відмінний круговий огляд. Кабіна має широке підлогове вікно, яке надає огляд усієї робочої площі. На машинах серії 880 монтується кабіна нової розробки Skylift II, яка може висуватися від центру машини на 10,73 м. Висота розташування кабіни варіюється від 2,6 до 12,5 м (залежить від висоти пілона). Це забезпечує високий рівень активної безпеки та чудовий огляд робочого майданчика. Кабіна моделі 880 EQ Special розташована на відстані 6 м від центру машини та забезпечує висоту огляду на рівні очей у 14 м.