Компанія Sennebogen, з понад 55-річним досвідом, є лідером у виробництві техніки для вантажно-розвантажувальних робіт. Виробляючи вантажно-розвантажувальну техніку, компанія Sennebogen, щорічно розвиваючи власне виробництво, орієнтується на різні сегменти промисловості. У розробці продукції, Sennebogen концентрується на ефективність, надійність та простоту техніки.

Серія перевантажувальної техніки Green Line, як і в інших сегментах, набула великої популярності й у деревообробній промисловості, здійснюючи перевалку лісу та транспортування лісу.

Перевантажувачі 700-ї серії Green Line, так звані лісонавантажувачі, спеціально розроблені для перевантажувальних та транспортувальних робіт в умовах інтенсивного навантаження. Маючи високу вантажопідйомність і простоту управління, техніка для перевантаження Sennebogen, дозволяє швидко й безпечно виконувати роботу.

Лесопогрузчик Sennebogen 723 M-HD на погрузке лесаМоделі навантажувачів лісу 723 M-HD, 730 M-HD та 735 M-HD власна вага, яких коливається від 22 до 38,5 тонни, укомплектовані надміцним шасі, виконують не тільки завантажувально-розвантажувальні роботи, але й дають можливість переміщати великі обсяги лісу по лісовому складу. Висока вантажопідйомність, при можливості переміщення, була досягнута завдяки спеціально розробленій кінематиці, а саме зміщенню стріли до центру перевантажувача. Це рішення зробило лісонавантажувач стійкішим, як під час перевантажувальних операцій, так і під час переміщення. Оптимальні розміри та невеликий радіус повороту дають змогу працювати на невеликій території та у вузьких проїздах лісового складу. Водночас широка та подовжена колісна база зберігає показники стійкості. Іншим важливим фактором є легкість та швидкість обслуговування даної лістехніки. Поздовжнє розміщення основних робочих вузлів надає можливість зручного обслуговування прямо із землі. У поєднанні з необхідною безпекою компанія Sennebogen запропонувала техніку з високою продуктивністю і з низькими витратами на експлуатацію

Новая модель Sennebogen 718Також нещодавно була представлена ​​нова модель — Sennebogen 718, яка є фахівцем у заготівлі деревини, для виробництва альтернативних видів палива, а також чудовим помічником у проведенні різних ландшафтних та комунальних робіт. Основна перевага цієї машини є можливість доступу до важкодоступних місць зі збереженням безпечної відстані. До того ж стріла, яка має можливість висуватися на довжину до 16 метрів, може, комплектуватися різним навісним обладнанням, таким як гільйотинні голівки або захвати для лісу. 718 модель, як і інші — комплектується гідравлічно-підйомною кабіною, яка надає чудовий огляд території

 

 

 

 

 

Sennebogen 830 M-Trailer на погрузке леса на прицепной трейлер

До більших моделей, що виконують транспортування та навантаження лісу, належить перевантажувач 830 M-Trailer. За рахунок чотирьох великих пневматичних коліс (650/65 R25) досягається великий дорожній просвіт і висока стійкість, навіть при переміщенні на нерівній і непідготовленій поверхні. Міцне шасі дозволяє працювати навантажувачу лісу у важких умовах, а в комплектації зі спеціальним трейлером транспортувати кругляк на великій території. Перевантажувачі Sennebogen, також здатні здійснювати навантаження лісу у вагони, або його розвантаження, комплектуючись грейфером для лісу перерізом від 1 до 1,25 м2. Для інших завдань лісонавантажувачі можуть комплектуватися захватом для лісу перерізом від 1,5 до 4 м2. Будучи універсальними, навантажувачі лісу Sennebogen, легко можуть замінити звичайні маніпулятори для навантаження лісу, істотно спрощуючи роботу, й економлячи час.