Довговічність надійність та продуктивність є основними факторами при виборі перевантажувальної техніки. Суворі умови експлуатації, такі як солона вода, бруд, пил, абразивні частинки матеріалу, що перевантажується — усе це призводить до підвищеного зносу підшипників, штифтів і шарнірних з’єднань. Тому мастило є необхідним, для забезпечення правильного захисту механізмів.

Системи автоматичного централізованого змащення, що встановлюються в перевантажувачах SENNEBOGEN, є надійним засобом для регулярного змащування компонентів машини, які складно або зовсім неможливо змастити вручну. Коли перевантажувач перебуває в роботі, мастило в певній кількості й через певні проміжки часу автоматично надходить у зв’язані точки системи. Такий спосіб змащення гарантує рівномірне покриття точок зіткнення мастильною плівкою.

Встановлена ​​система автоматичного централізованого змащення спрощує щоденне регламентне технічне обслуговування та догляд за перевантажувальною технікою. Недостатнє або надмірне змащення — усе це в минулому.

Термін служби швидко зношуваних компонентів перевантажувачів Sennebogen збільшується, що своєю чергою скорочує час простою та знижує експлуатаційні витрати та вартість володіння технікою. Завдяки цій системі перевантажувачі Sennebogen готові працювати у важких умовах 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Усі перевантажувачі фірми Sennebogen, починаючи з 2012 року, комплектуються системою автоматичного централізованого змащення в базовому пакеті опцій.