Компанія SENNEBOGEN розпочала виробництво перевантажувачів серії «GREEN LINE» понад 10 років тому. При її створенні головним принципом було не виробництво модифікованого екскаватора, а розробка нової машини, сконструйованої спеціально для перевантаження матеріалів. Зараз модельний ряд «GREEN LINE» включає моделі вагою від 20 до 200 тонн. Ці машини поширені у всьому світі й завоювали популярність у багатьох галузях завдяки своїй якості, надійності та продуктивності. Одним із секретів успіху компанії SENNEBOGEN є постійна модернізація своєї техніки з метою задоволення потреб замовників. Яскравим прикладом інноваційної політики компанії стала розробка нової серії перевантажувачів під літерою D. Її первістком є ​​модель 825 D, масою 28 т. та вантажопідйомністю понад 10 т, яка вже встигла завоювати популярність серед замовників завдяки втіленим у ній інноваційним технологіям.

 

Конструкція

База моделі 825 D повністю модифікована для підвищення продуктивності. Вісь шасі серії HD розроблена із застосуванням сучасних технологій, що в поєднанні з двоступінчастою автоматичною коробкою передач, забезпечує неперевершену динаміку та стійкість. Об’єм сервісного обслуговування скорочено: точки мастила розміщені централізовано. Верхня частина машини також модифікована: застосовано модульне компонування верхнього блоку, а також змінено конструкцію стріли, укріплену по всій довжині перехресними балками. Посилений механізм повороту забезпечує високу швидкість та точність виконання робочих операцій.

Удосконалена кінематика в поєднанні з новою конструкцією стріли збільшила вантажопідйомність перевантажувача. Завдяки використанню широких латунних вкладишів підшипників поверхневий тиск знижується та навантаження рівномірно розподіляється по поверхні кожного підшипника. Гідравлічні циліндри оснащені спеціальними ущільненнями та напрямними, а місця кріплення герметизовані, щоб уникнути забруднення. Усі ці вдосконалення захищають компоненти системи та подовжують термін їхньої служби.

 

Комфортне робоче місце оператора — кабіна «maXcab»

Нова кабіна «maXcab» SENNEBOGEN створена з метою задовольнити побажання замовників. Легкі двері кабіни відчиняються по системі «купе», це збільшує безпеку та зручність входу та виходу. Завдяки продуманій ергономіці, зручному розташуванню систем управління та великому простору всередині кабіни оператор почувається виключно комфортно. Регульоване пневмокомпресором за висотою, глибиною та нахилом робоче крісло на пневматичних амортизаторах оснащене системою електричного підігріву та встановлено на полозах, що дає можливість підібрати максимально комфортну посадку.

Роботу оператора також полегшує керування за допомогою джойстиків та нова система діагностики SDS. Комфортний клімат усередині кабіни дозволяє підтримувати систему клімат-контролю з вісьмома вентиляційними отворами. За допомогою гідравлічного приводу кабіна здатна підніматися на 5,9 м, що забезпечує чудовий круговий огляд.

 

Двигун

На SENNEBOGEN 825 D встановлений шестициліндровий дизельний двигун Deutz Tier III потужністю 135 кВт, який на 15 % потужніший за свого попередника. Паливний бак збільшений до 500 літрів, що дозволяє збільшити інтервали заправки. Нова система економії витрати палива знижує споживання та кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Поздовжнє розташування двигуна забезпечує легкий доступ із рівня землі до повітряного фільтра, акумулятора та всіх точок сервісного обслуговування.

Для даної моделі розроблено вдосконалену систему охолодження двигуна. Увімкнення та швидкість обертання вентилятора регулюється автоматично, що також підвищує ефективність охолодження, забезпечує економію енергії та зниження шуму.

SENNEBOGEN розробляє машини, призначені для ефективної роботи, навіть у найскладніших умовах. Відсутність електроніки у функціях управління гарантує тривалу роботу без збоїв та простоту сервісного обслуговування. Усі вузли електрики сконцентровані в одному щитку.

 

Гідравлічна система

Оптимізований розподіл тиску в гідравлічній системі дозволяє збільшити потужність та швидкість робочих операцій. Продуктивність та економічна ефективність машини обумовлена ​​великим поперечним перерізом гідравлічних магістралей та оптимальною системою розподілу гідропотоку. Централізоване розташування гідророзподільників та вимірювального блоку робить перевірку та сервісне обслуговування гідравлічної системи швидким та зручним.

 

Пристрій для швидкої заміни навісного обладнання

На виставці BAUMA-2007 SENNEBOGEN представила принципово новий пристрій для швидкої заміни навісного обладнання Vario Tool з повністю автоматичним стикуванням усіх з’єднань. Його унікальна конструкція дає можливість оператору, не залишаючи кабіни, міняти будь-яке навісне обладнання, доступне для перевантажувачів серії GREEN LINE.

Цей винахід, буде особливо корисним для робіт, що потребують постійної зміни навісного обладнання. Наприклад, перевантажувач, може працювати на станції з перероблення відходів або на знесенні будівель, використовуючи поперемінно гідравлічні грейфери та ножиці для перевалки шлаку. Швидка зміна навісного обладнання скорочує час простою, скорочує витрати та підвищує продуктивність робіт.