Телескопический погрузчик Sennebogen 310

Одна з філій біогазового виробництва Weltec-Biopower компанії AGRIDEA BioPower GmbH, знаходиться в Німеччині в місті Кьоннерн, і є одним з найбільших біогазових заводів у світі. Завод розпочав свою роботу з вересня 2009 року і виробляє близько 15 мільйонів кубічних метрів біометану щорічно. Цієї кількості достатньо для того, щоб забезпечувати 10,000 домашніх господарств теплом та електроенергією.

 

Як поновлюване джерело енергії використовують близько 120,000 тонн органічних відходів, основною частиною яких є відходи цукрового виробництва, які переробляються на 16 лініях бродіння. Телескопічні навантажувачі SENNEBOGEN 310 Multiloader і SENNEBOGEN 305 - одні з найважливіших ланок у технологічному процесі. 

 

Сумарно 16 живильників мають бути завантажені 460 тоннами субстрату в день. Початкова сировина, що знаходиться в силосах, розвантажується 310 навантажувачем і транспортується за допомогою 7 м3 ковша для легких матеріалів до бункера для подачі, який знаходиться на чотириметровій висоті. Навантажувачі долають від 100 до 400 метрів із вантажем у ковші масою 2,5 тонни. Можливість подачі вантажу на висоту і висока точність — дуже важлива перевага, тому що живильники мають бути заповнені чітко визначеною кількістю відходів. Навантажувачі SENNEBOGEN 310 і 305 оснащені телескопічними стрілами та гідравлічно підйомними кабінами є ідеальними машинами для вищевказаних цілей. На думку керівництва заводу, ця техніка швидко окуповується, а міцна конструкція і довговічність машин дає змогу працювати в складних умовах. Німецький дилер і сервісний партнер компанії SENNEBOGEN - Schlieper Landmaschinen GmbH допоміг підібрати необхідне рішення і несе відповідальність за безперервну роботу техніки. 

  Телескопический погрузчик Sennebogen 310 на загрузке питателяТелескопічний навантажувач Sennebogen 310 на завантаженні живильника