Наприкінці березня 2016 року компанія «Універсал Сервіс Україна» поставила в «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» два перевантажувачі 835 М серії Е. Покоління машин SENNEBOGEN Е-серії — це оновлені перевантажувачі відповідно до збільшених вимог клієнтів. Головний наголос виробник робить те, чого нині прагне кожна компанія — економія коштів за одночасного підвищення ефективності виконаних робіт.

Власники нових перевантажувачів впевнені в їхній надійності, оскільки попередник цієї моделі SENNEBOGEN 835 C-серії успішно виконує поставлені завдання в порту «Ніка-Тера» понад 8 років. Підприємство також експлуатує Sennebogen 850M, яка була придбана у 2011 році.

Нові представники «зеленої» техніки призначені для роботи за схемою вагон-склад, а також для штабелювання вантажів. Маючи найкомпактніші розміри у своєму класі, 835 модель підходить для роботи з будь-якими різновидами сипучих вантажів.

Робочий виліт стріли досягає 16 м, максимальна вантажопідйомність перевантажувачів становить 5,4 т при вильоті стріли 15 м. Машини оснащені двощелепними грейферами об’ємом 2,5 м3 кожен.

«Нові перевантажувачі Sennebogen підвищать рівень механізації вантажних робіт і надалі дозволять проводити перевалку вантажів із більшою продуктивністю, у т.ч. після введення в експлуатацію нашого нового терміналу, що будується. За 8-річний досвід роботи з Sennebogen ми переконалися у якості цієї техніки», — зазначає Олександр Гайду, голова товариства «МСП Ніка-Тера».

Окрім позитивного досвіду, вирішальним чинником для покупки перевантажувачів стало оновлення їхніх функцій, наявність сертифікованого сервісного представника, прийнятні гарантійні умови, а також оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Сучасні технології модельного ряду Е-серії

Оптимізовані налаштування двигуна, знижена питома витрата палива, сучасна обробка відпрацьованих газів та ряд інших нижчевказаних характеристик залишають перевантажувачі Sennebogen затребуваними у всьому світі. Нові 835 перевантажувачі заощаджують до 20 % палива під час роботи в «екорежимі» на знижених обертах — функції машини адаптуються залежно від її призначення. Автоматичний режим холостого ходу дає змогу зменшити частоту обертання двигуна до 40 % від робочої. Перевантажувачі серії Е обладнані функцією автоматичної зупинки для переривання роботи двигуна за відсутності споживання потужності.

Варто зазначити, що на сьогодні компанія Sennebogen — єдиний виробник на ринку України, який комплектують перевантажувачі новітньої серії Е двигунами Tier 3, що підходять під українську якість палива, з повною підтримкою гарантійних зобов’язань.

Перевантажувачі обладнані сучасною системою охолодження та відрізняються зниженим рівнем шуму.

Гідравлічна система машин передбачає насоси змінної продуктивності та забезпечує високий ККД завдяки оптимізації їхньої спільної роботи з ДВЗ.

Перша заправка перевантажувачів мастилом HVLPD, що має збільшений термін служби при використанні системи SENNEBOGEN Hydro Clean, дозволяє збільшити інтервали між заміною олії до 4000 мотогодин.

Функціональна кабіна оператора

Ергономічна та комфортабельна кабіна Maxcab забезпечує оператору відмінний огляд та зручність в управлінні перевантажувачем за допомогою джойстиків. Кабіна з поворотним лобовим склом SENNEBOGEN 835 E піднімається на рівень до 6 м і дозволяє з легкістю вивантажувати вантаж із вагонів. Додаткову допомогу надає кольоровий монітор камер огляду робочих зон праворуч і ліворуч, а також опціонально на рукояті стріли. Функція SENNEBOGEN Optimode забезпечує оптимізацію потужності та чутливості керування перевантажувачем.

Разом із цим система діагностики та управління SENCON забезпечує максимальний рівень безпеки, швидкий пошук несправностей завдяки докладному опису помилок, наочне представлення машинних параметрів, просту навігацію по меню. Машина легко налаштовується для кожного оператора.

 

Професійний сервіс

Гарантійне та післягарантійне обслуговування перевантажувачів у спеціалізованому порту «Ніка-Тера» протягом 8 років здійснює офіційний сервісний партнер Sennebogen — компанія «Універсал Сервіс Україна». Фахівці компанії систематично проходять навчання на заводі-виробнику, вивчаючи новації та поповнюючи свої технічні знання.

Завдяки наочному виконанню та зрозумілому маркуванню центрального розподільного щита перевантажувачі Sennebogen можуть бути оперативно продіагностовані. Простий доступ до всіх сервісних точок машин та автоматична централізована система змащення для робочих органів та опорно-поворотного кола забезпечують швидкість технічного обслуговування машин.

«Перевантажувачі Sennebogen підкуповують практичністю в щоденній роботі. Дуже велике значення має якісне обслуговування, яке надає Універсал Сервіс Україна. Наш вибір на користь Sennebogen був вірним», — Ігор Попов, головний інженер «МСП Ніка-Тера»