З 11 по 17 квітня 2016 року в місті Мюнхен, Німеччина відбулася 31-а Міжнародна спеціалізована виставка будівельної техніки, обладнання для виробництва будівельних матеріалів, дорожньої та гірничої техніки BAUMA — 2016. Виставка проходить один раз на три роки та по праву вважається найбільшою виставкою світу в цій галузі. У 2016 році виставка залучила 3423 учасники з 58 країн. Захід відвідав 580 000 осіб із понад 200 країн світу. Виставкова площа — 605 000 м2.

Sennebogen традиційно взяла участь у роботі виставки. Розмір виставкового павільйону компанії становив 2112 м2. Експозиція на вулиці була представлена ​​перевантажувачами новітньої серії Е. Покоління машин SENNEBOGEN Е-серії — це оновлені перевантажувачі відповідно до вимог клієнтів. Головний наголос виробник робить те, чого нині прагне кожна компанія — економія коштів за одночасного підвищення ефективності виконаних робіт.

Одним із представників «зеленої» техніки на BAUMA став 818 перевантажувач серії Е з електродвигуном, який допомагає знизити експлуатаційні витрати до 50 % порівняно з дизельними двигунами та забезпечує окупність машин за менший термін.

Не меншої цікавості у відвідувачів викликав 850 перевантажувачів останньої Е-серії з інноваційною системою рекуперації енергії Green Hybrid, яка дозволяє знизити витрати енергії до 30 %. Раніше система використовувалася, лише на «старших» моделях.

Найбільш великогабаритним представником Sennebogen на виставці була 870 модель.

Також на виставці були представлені деякі моделі перевантажувачів для роботи з лісом, колодами та ландшафтом — 718 Е та 730 Е.

Компанія Sennebogen, «МХМ Україна» та «Універсал Сервіс Україна» дякує всім відвідувачам, зокрема, з України, за відвідування стенда Sennebogen.