Переваги перевантажувача з електроприводом очевидні: тиха робота в поєднанні із тривалим терміном служби та низькими експлуатаційними витратами. Відкритим залишається, лише, питання мобільності — силовий кабель, буває, не так просто прокласти. Новий перевантажувач SENNEBOGEN 825, який живиться за допомогою мостового крана на підприємстві Nickelhütte Aue доводить, що електромобільність можлива без кабельних барабанів і проводів, що волочаться

Регіональний менеджер SENNEBOGEN з продажу Рональд Хаупт і Штефан Ріссель із дилерської компанії Tecklenborg пояснюють: «Це рішення унікальне і водночас дуже легко втілене в життя». Йдеться про новий перевантажувач SENNEBOGEN 825, який із недавніх пір перевалює металобрухт у компанії Nickelhütte Aue. Машина забезпечується електроенергією за допомогою продуманої системи підведення струму зі стелі. Живильний кабель, надійно з’єднаний із перевантажувачем, слідує за кожним рухом машини за допомогою мостового крана. Завдяки цьому SENNEBOGEN 825 без обмежень переміщається по цеху, а підлога залишається вільною від кабелів, доступною для в’їзду та виїзду вантажних автомобілів.

Економія енергоресурсів та екологічність завдяки прогресивній технології SENNEBOGEN

Засноване в 1635 р. у місті Ауе (Рудні гори, Німеччина) підприємство Nickelhütte Aue з давніх-давен слідує девізу «Прагнути до прогресу — пам’ятати про традиції». При цьому прогрес означає не, лише спеціалізацію компанії на експорті хімікатів, солі металів, брухту кольорових металів, зливків мідних сплавів та концентратів у 45 країн світу, а й безперервне вдосконалення виробничих умов компанії. Перевантажувач, який у заводських цехах сортує та перевалює металобрухт, навіть при безперервній експлуатації дуже економічний та екологічно безпечний. Легко досягається економія енергоресурсів та експлуатаційних витрат до 50 % порівняно з дизельною технікою. Крім того, при експлуатації в приміщенні перевантажувач з електроприводом мають ще одну перевагу — при підвищеному пиловому навантаженні він безперебійно працює без необхідності заміни фільтра й без вихлопних газів.

Максимальна мобільність внаслідок подачі електроживлення зверху

Конструкція досить проста та легко інтегрується у виробництво. Електродвигун SENNEBOGEN 825 потужністю 110 кВт живиться від звисаючого зверху кабелю. Мостовий кран дає змогу машині безперешкодно пересуватися цехом завдовжки 146 м. Незалежно від напрямку руху перевантажувача мостовий кран із візком слідує за ним і забезпечує максимальну свободу переміщення в приміщенні. Управління мостовим краном здійснюється внаслідок відхилення кабелю. Як тільки кабель переміщається в будь-який бік, мостовий кран і підвісний візок слідують за ним. Завдяки цьому оператор може повністю сконцентруватися на перевантажувальних роботах.

Виконавчий директор Nickelhütte Генрі Соб’єраж у захваті від рішення, розробленого дилерською компанією Tecklenborg спільно з SENNEBOGEN: «Електроприводи — це наше майбутнє. Ми виробляємо електроенергію для заводу самостійно та енергоефективність має для нас величезне значення. Я дуже задоволений, адже ми знайшли гідну заміну дизельним приводам, що підходить для універсального застосування в приміщенні».