Три новых перегружателя SENNEBOGEN 830 Mobil проехали на тяжеловозах 700 кмТри нові перевантажувачі SENNEBOGEN 830 Mobil проїхали на ваговозах 700 км

Захаріас Інсе та Мартін Тітсінг, керівники Metaal Recycling Twente, особисто були присутніми на церемонії передання ключів від перевантажувачів у Штраубінгу. Генеральний директор SENNEBOGEN Еріх Зеннебоген разом із менеджером із продажу Kuiken (офіційний представник SENNEBOGEN на території Голландії) Паулем Гельмінком передав символічний зелений ключ і запевнив, що перевантажувачі стануть інноваційними в парку наявної техніки MRT. Для Мартіна Тітсінга й Захаріаса Інсе вирішальними критеріями під час купівлі нових перевантажувачів були висока надійність і низькі витрати на експлуатацію. Вони відзначили, що компанія Kuiken надає повне сервісне та консультаційне забезпечення.

Завданнями перевантажувачів стало переміщення 80 000 т металобрухту, сортування електрокабелів, завантаження шредерів або барж на причалі. Для виконання цих функцій мобільні перевантажувачі оснащені кабіною, яка піднімається на висоту 2,7 м і забезпечує оптимальний огляд робочої зони. Робочий радіус кожного перевантажувача становить 17 м, машина оснащена дизельним двигуном потужністю 168 кВт і п’ятищелепним грейфером місткістю 600 л.

«Наш новий металобрухтовий майданчик повністю оснащений, ми готові розпочати роботу. Потенціал Metaal Recycling Twente значно зріс», — з радістю зазначає керівник заводу пан Інсе.

передача перегружателя на заводе SENNEBOGEN

Офіційна передача перевантажувача на заводі SENNEBOGEN у Штраубінгу

три новых перегружателя Sennebogen три новых перегружателя Sennebogen

Metaal Recycling Twente експлуатує три нові перевантажувачі по всій території для виконання різних завдань — від сортування брухту до завантаження суден