SENNEBOGEN 825 Electro — новинка для угорського постачальника брухту Vasker-Plusz. Два стаціонарні перевантажувачі з електричним приводом охоплюють площу близько 1000 кв.м.

Компанія Vasker-Plusz Kft була заснована в 1989 році. Vasker-Plusz Kft займається закупівлею брухту в Східній Угорщині, сортує та обробляє його на території Бекеш приблизно за 190 км на схід від Будапешта. Компанія вирішила реструктуризувати сховище брухту. Донедавна в процесі перевантаження було задіяно кілька мобільних екскаваторів із грейферним ковшем. Наразі компанія покладається на стаціонарні перевантажувачі SENNEBOGEN. Оснащені електродвигунами 110 кВт і спеціальними вантажопідйомними механізмами, перевантажувачі ідеально підходять для сортування і перевантаження необхідної продукції. Серед критеріїв вибору під час проєктування машин було зниження витрат у процесі експлуатації, яке порівняно з традиційними системами приводу забезпечила електрична силова установка. Vasker-Plusz Kft планує виробляти необхідну перевантажувачам енергію самостійно за допомогою фотоелектричних елементів, демонструючи яскравий приклад практичної гармонії економії та екології.

Виконані з міцними 4-х точковими основами та 10-ма тоннами баласту та маючи робочий виліт кожної одиниці 14 метрів, два перевантажувачі займають площу близько 1000 м2. У зв’язку із цим, один перевантажувач сортує та завантажує вантаж гідравлічним грейфером об’ємом 600 л, а другий безперервно наповнює прес-ножиці і шредер потужністю 25 тонн на годину.

Ідеальний і безперешкодний огляд робочої зони забезпечується підійнятою кабіною оператора. На додаток до міцної конструкції та високої надійності, користувачі особливо хвалять легку доступність для технічного обслуговування та ремонту. Перевантажувач височіє над майданчиком на 4-х метровому пілоні, а 2 кольорові камери з великим монітором гарантують безпечну роботу. Крім того, підмостки та перила по периметру забезпечують безпечний і швидкий доступ. За словами замовника, SENNEBOGEN відомий в Угорщині завдяки своїй хорошій якості та швидкому обслуговуванню. Якщо в цьому виникає потреба, то фахівці представника SENNEBOGEN з продажу та сервісу в Угорщині Kuhn Rakodyg завжди виїжджають оперативно в необхідне місце.

Перегружатель SENNEBOGEN 825 Electro перегружатель SENNEBOGEN 825 Electro

Vasker-Plusz Kft використовує два нових перевантажувачі SENNEBOGEN 825 Electro в угорському місті Бекеш для логістики на звалищі брухту