Перевантажувач з активною противагою SENNEBOGEN 8160 EQ розвантажує судна, що прибули в турецькому місті Іскендерун. Поєднання системи активної противаги та електроприводу забезпечує економію експлуатаційних витрат до 75 %.

Концерн Buss працює на ринку з 1920 року і є надійним партнером у сфері портової логістики та послуг із перевалки. У турецькому порту LimakPort дочірня компанія Buss Erk щорічно перевантажує близько двох мільйонів тонн насипних та штучних вантажів. Упродовж багатьох років при завантаженні та розвантаженні суден вантажопідйомністю до 30 000 тонн компанія експлуатує надійні перевантажувачі SENNEBOGEN. SENNEBOGEN 8160 EQ, поставлений у середині 2016 року, — перший у компанії Buss Erk перевантажувач з активною противагою, вильотом стріли 30 м та електроприводом.

Поєднання системи активної противаги та електроприводу знижує експлуатаційні витрати до 75 %.

Принцип дії машин EQ пройшов перевірку часом — правило важеля застосовується протягом багатьох століть. Завдяки довжині стріли 30 м робоча площа перевантажувача SENNEBOGEN 8160 EQ, який пристосований для роботи в найскладніших умовах, становить 2800 м². Крім цього, навісний двощелепний грейфер дає змогу обслуговувати глибокі трюми суден. Завдяки системі підтримання стріли в рівновазі та використанні екологічно безпечного електроприводу економиться до 75 % експлуатаційних витрат. 8160 EQ приводиться в дію електродвигуном потужністю 160 кВт. За допомогою кабельного барабана, встановленого на гусеничну ходову частину, машина приєднується до електромережі та може переміщатися вздовж пірсу. Для формування необхідної конфігурації вантажної діаграми із забезпеченням глибини опускання стріли 12 м та можливості роботи через борти, машина була встановлена ​​на пілон заввишки 6,5 м. Зі зміщеної вперед кабіни Maxcab оператор безперешкодно бачить всю робочу зону. Круговий огляд забезпечують вбудований у підлогу оглядовий люк та додаткові периферійні камери.

За допомогою перевантажувача з активною противагою SENNEBOGEN 8130 EQ компанія Buss Erk щодня перевантажує тонни добрив у порту Іскендерун. Машина з вильотом стріли 30 м приводиться в дію електродвигуном потужністю 160 кВт.