Piessens NV експлуатує SENNEBOGEN 850 M на своєму виробництві. Компанія повністю задоволена якістю робіт перевантажувача та його продуктивністю. На задньому плані — SENNEBOGEN 835 R Special Electro.

Голландська компанія Piessens Materieel NV в середині 2013-го року ввела в експлуатацію новий SENNEBOGEN 850. Машина доповнює наявний парк перевантажувачів і застосовується як під час завантаження суден, так і для подачі матеріалу в пресножиці. Сімейна компанія Piessens Materiell NV вже три покоління займається переробленням брухту й металу в районі Антверпена. Практично весь час підприємство довіряє роботу надійним перевантажувачам SENNEBOGEN. Наразі на великомасштабному звалищі металобрухту загалом працює 7 машин, які щотижня перевалюють близько 4000 т вантажу. Із середини 2013-го року сучасний 850 M доповнив парк перевантажувачів. Нова машина оснащена дизельним двигуном Cummins потужністю 268 кВт і обладнана багатощелепним грейфером об’ємом 1500 л. Piessens Materiell NV робить ставку на широкий асортимент перевантажувачів SENNEBOGEN. Зелені машини, починаючи з мобільного 825 М, який призначений переважно для сортувальних робіт, і закінчуючи великими перевантажувачами 840 і 850 моделей, підкуповують своєю практичністю в щоденній роботі.

Для завантаження металобрухту компанія Piessens використовує електричний перевантажувач SENNEBOGEN 835 Elektro на гусеничному ходу. Переваги електродвигунів очевидні — економія витрат і робота без зупинок для дозаправки є лише малою частиною переваг цієї моделі. Ергономічна й комфортабельна кабіна maXcab забезпечує водієві оптимальний огляд і зручність в управлінні перевантажувачем. Кабіна в новому SENNEBOGEN 850 M піднімається на рівень до 6,80 м і дає можливість перевантажувати матеріали на висоту без жодних труднощів. З максимальним робочим радіусом 19 м новий 850-й ідеально справляється з роботою не тільки під час завантаження металобрухту, а й під час завантаження судна. Обслуговування перевантажувачів на Piessens Materiell NV здійснює представник SENNEBOGEN у Бельгії — компанія Kuiken Cramat. Регіональний дилер постачає запасні частини на машини та надає необхідні сервісні послуги.