У 2016 році до групи компаній Elzinga в Нідерландах було поставлено перевантажувач SENNEBOGEN 870 Е-серії на колісному шасі. Новий перевантажувач, максимальний виліт стріли якого сягає 24 м, експлуатується в порту.

У SENNEBOGEN та компанії Elzinga (Емсхавен, Нідерланди) за плечима багаторічний досвід успішної співпраці. Щорічно компанія Elzinga Groep перевантажує в порту Емсхавен близько 3 млн тонн насипних та штучних вантажів. Швидкість та надійність — вирішальні критерії при розвантаженні великих суден у максимально короткі терміни. З новим 870 перевантажувачем компанія Elzinga повністю екіпірована на будь-які непередбачені випадки.

Максимальна ефективність завдяки концепції рекуперації енергії Green Hybrid

Нове покоління техніки SENNEBOGEN 870 серії E поставляється з дизельним двигуном потужністю 261 кВт, що відповідає вимогам Директиви про рівень токсичності відпрацьованих газів TIER 4f. Інноваційна система рекуперації енергії Green Hybrid акумулює її під час опускання стріли й дає змогу практично без втрат використовувати для подальшого підйому стріли. Унаслідок цього під час експлуатації перевантажувача можна заощаджувати до 30 % енергії.

Ще однією перевагою перевантажувача є підйомний механізм Skylift, що дозволяє просторій операторській кабіні Mastercab, що має додаткове місце для інструктора, підійматися на висоту до 10 м, висуватися вперед на відстань до 7 м і опускатися на землю. Оператор Андрієс Вріесема стверджує, що суттєві переваги перевантажувача — гарний огляд трюму судна та високий рівень надійності при повсякденних робочих процесах.

Концепція клієнта шляхом інноваційного модульного принципу

Компанія SENNEBOGEN пропонує безліч варіантів оснащення кожної одиниці техніки відповідно до майбутніх завдань. Різні підйомні кабіни, довжини та типи стріл, варіанти шасі дозволяють створити понад 1000 конфігурацій машин.

Для компанії Elzinga SENNEBOGEN 870 був оснащений колісним шасі з аутригерами. Перед транспортуванням аутригери складаються й перевантажувач вільно переміщається по всій території порту. Збільшена поверхня виносних опор забезпечує високу стійкість перевантажувача, навіть, при вильоті стріли до 24 м. Крім того, на вимогу клієнтів для роботи в умовах морського клімату SENNEBOGEN 870 має відповідне обладнання, яке передбачає спеціальне лакофарбове покриття та гідравлічні циліндри зі спеціальним покриттям.

Поворотна платформа машини піднята на 2 м за допомогою пілона. Поміст із поручнями навколо всієї платформи забезпечує найкращий доступ для технічного обслуговування та сервісу.

 

Новий портовий перевантажувач SENNEBOGEN 870 в порту Емсхавен перевантажує насипні та штучні вантажі