Польський партнер Sennebogen із сервісу та збуту Bax Baumaschinen поставив для компанії Andreas SP. z.o.o. новий перевантажувач з електроприводом SENNEBOGEN 835.

Сучасний перевантажувач Sennebogen експлуатується в порту Stettin із червня 2015 року. Машина відрізняється не лише своєю унікальною конструкцією, а й наявністю електроприводу, що забезпечує низькі експлуатаційні витрати. Компанія Andreas SP. z.o.o. займається перевалкою зерна та комбікорму в Stettin з 1920 року й забезпечує 42 % від усієї портової перевалки цих вантажів.

Відмінний огляд із кабіни оператора та робочий виліт стріли 19 метрів для розвантаження суден

З покупкою нового перевантажувача SENNEBOGEN компанія Andreas не лише збільшила свою продуктивність при перевалці вантажів, а і знизила експлуатаційні витрати завдяки електроприводу. Новий перевантажувач укомплектований потужним електродвигуном 160 кВт та 19-метровою стрілою для розвантаження суден. На думку комерційного директора компанії Andreas Марчіна Уссоровскі, новий перевантажувач повністю окупив себе: «Конструкція перевантажувача з пілоном та гідравлічно-підйомною кабіною забезпечує чудові умови для перевалки насипних вантажів у порту».

Як порівняти зі звичайними дизельними перевантажувачами, електричні допомагають знизити експлуатаційні витрати до 50 %. Крім того, знижуються витрати на технічне обслуговування. 4,5-метровий пілон і кабіна оператора Maxcab, що піднімається на 3 м і висувається вперед на 2,6 м, забезпечує відмінний огляд трюму судна. Раніше на цьому виробничому майданчику для розвантаження суден залучали кілька гусеничних кранів. Тепер із поставленими завданнями впевнено справляється один новий гідравлічний перевантажувач на гусеничному шасі, який переміщається вздовж причалу завдяки подачі електроживлення через гнучкий кабель. Комерційний директор компанії повідомляє, що за рахунок нового перевантажувача економляться не лише витрати на шість старих кранів, а і зменшуються шкідливі викиди.

Техніці безпеки в компанії Andreas також приділяється особлива увага. Помости з поручнями забезпечують надійний доступ до кабіни оператора та зручність для проведення технічних робіт. LED — освітлення та камери забезпечують відмінний огляд усієї робочої зони під час щоденної роботи.

 

перегружатель SENNEBOGEN 835 с электроприводом

перегружатель SENNEBOGEN 835 с электроприводом

 
перегружатель SENNEBOGEN 835 с электроприводом

Із середини 2015 року новий перевантажувач SENNEBOGEN 835 з електроприводом перевалює тонни добрив та комбікорму в порту Stettin