На підприємстві ROMONTA Reststoffverwertungsgesellschaft mbH (Німеччина), телескопічний навантажувач SENNEBOGEN 310 Multiloader безперервно експлуатується протягом усього року, 22 години на добу. Компанія ROMONTA є великим світовим виробником гірського воску. Скам’янілий віск витягують із бурого вугілля, що видобувається з власного кар’єру. Останніми роками, компанія також зарекомендувала себе як підприємство з переробки та термічної утилізації комунальних відходів. Саме тут навантажувач SENNEBOGEN 310 вступив у гру. Він експлуатується в екстремальних умовах, на навантаженні/розвантаженні сурогатного палива.

Щодня, телескопічний навантажувач 310 Multiloader перевантажує близько 600 тонн відходів і подає їх на висоту 6–10 метрів, для подальшого спалювання. При вильоті стріли понад дев’ять метрів подібні завдання виконуються без проблем. Утилізаційна машина за годину споживає близько 16 т вторсировини, яку транспортує навантажувач, укомплектований завантажувальним ковшем об’ємом 4 м3. До щоденних завдань 310-го навантажувача також входить завантаження на вантажівки 150 тонн шматкового шлаку. Тут, зокрема, як і в іншій роботі — підйомна кабіна, що дає змогу оглядати робочу територію з висоти 5 метрів, є однією з основних переваг і важливим аспектом безпеки. Управління всіма колесами, у поєднанні з трьома різними типами управління навантажувачем, надає необхідну гнучкість і маневреність в іноді тісній робочій обстановці.

SENNEBOGEN справив на нас враження технічною концептуальністю 310-ї моделі, що є одночасно і фронтальним, і телескопічним навантажувачем. Sennebogen 310 Multiloader працює в складних умовах, і є невід’ємною частиною технологічного процесу. Після 3,700 годин напрацювання, я можу сказати, що наше підприємство отримало найоптимальніше рішення» розповідає Вольфганг Пфаллер, генеральний директор компанії ROMONTA Reststoffverwertungs GmbH.

Телескопический погрузчик Sennebogen 310 на перегрузке коммунальных отходовТелескопічний навантажувач Sennebogen 310 на перевантаженні комунальних відходів