Близько 140,000 т старого кабелю, що містить цінні метали та пластик, переробляються в Німеччині щороку. Компанія Metallverwertung Munchen (MVM) фахівець у переробленні пришовного в непридатність кабелю.

Стаціонарний перевантажувач SENNEBOGEN 821 з електричним двигуном, сортуючи та завантажуючи кабель у шредер, є ключовою ланкою в процесі перероблення. 821-а модель, що стоїть на 4-х точковій основі оптимально розташована між купами лежачого кабелю і шредером. Від 30 до 40 т старого кабелю переробляється щодня за 1 зміну — близько 10,000 т переробляється щороку. Проходячи через шредер, кабель надходить на переробну установку, проходячи два етапи перероблення. Наприкінці технологічного процесу сировина обробляється на сепараторі, після чого реалізується, або надходить на виготовлення нових продуктів. Отримані продукти складаються з міді та пластику, і мають різні характеристики. Завдяки одинадцятиметровому вильоту стріли та спеціальному пелюстковому грейферу об’ємом 320 л, SENNEBOGEN 821 досягає оптимального радіуса дії та маневреності. «Рішення на користь нової машини з електричним двигуном було зроблено одним із моїх колег, який працював з електричною машиною. Оскільки компанія SENNEBOGEN є провідним виробником у цій галузі та ми вже експлуатували 821 машину з дизельним двигуном, рішення прийшло з легкістю», пояснює Антон Дапонт, керівник MVM. Оператор Франк Бейєр також вражений вигодою електричного двигуна потужністю 75 кВт: «Машина працює дуже тихо, а керування забезпечує виключно точний контроль — з нею приємно працювати». З електричним двигуном не потрібен час на заправку, час експлуатації гідравлічних компонентів значно збільшується, а витрати на обслуговування помітно скорочуються. Додатково на підприємстві MVM працює SENNEBOGEN 821 М із дизельним двигуном, який використовується для інших завдань у роботі з іншими матеріалами.

Перевантажувач Sennebogen 821 з пелюстковим грейфером об’ємом 320 л на навантаженні кабелюПеревантажувач Sennebogen 821 з пелюстковим грейфером об’ємом 320 л на навантаженні кабелю