Понад 125 років шведська транспортна компанія CarlF з Мальме займає лідируючі позиції у сфері утилізації та перероблення відходів у своєму регіоні. У перші роки після заснування головним напрямком діяльності компанії було перевезення вантажів гужовим транспортом, але тепер сімейне підприємство в четвертому поколінні спеціалізується на утилізації відходів. Відразу три перевантажувачі SENNEBOGEN використовуються для сортування та перевалки матеріалів.

Фірмові кольори компанії з утилізації відходів CarlF зі шведського міста Мальме — жовтий та червоний. Здається, весь виробничий майданчик пофарбований тільки в ці відтінки, на тлі, яких зеленим кольором виділяється перевантажувач SENNEBOGEN 821. Новий перевантажувач був придбаний у доповнення до наявного машинного парку на тлі зростання замовлень у 2014 році. Сімейне підприємство в четвертому поколінні забезпечує утилізацію відходів у регіоні Мальме з 1888 року й щодня збирає та сортує близько 120 т будівельного сміття та промислових відходів. Два перевантажувачі SENNEBOGEN 818 і новий перевантажувач SENNEBOGEN 821 використовуються в основному для завантаження сміття в шредер Doppstadt.

Основною причиною ствердного рішення про придбання ще однієї машини SENNEBOGEN стало те, що два раніше куплені 818 перевантажувачі підтвердили свою надійність протягом 7500 робочих годин. Крім того, у CarlF налагоджено співпрацю з партнером Sennebogen з продажу та сервісу у Швеції компанією OP System.

Новий 821 перевантажувач серії E оснащений дизельним двигуном потужністю 97 кВт, виліт стріли становить 11 м. Матеріал попередньо сортується в грейфері й потім перевантажується в шредер. Водночас комфортабельна кабіна Maxcab, що має гідравлічний підйом на 2,7 м, забезпечує максимальний огляд внутрішньої частини шредера та гарантує високий рівень безпеки під час проведення робіт.

У компанії CarlF використовуються виключно невеликі маневрені машини. Новий перевантажувач 821 з робочою вагою 23 т і повним приводом розвиває швидкість до 20 км/год та швидко прибуває до місця призначення.

«Надійність техніки SENNEBOGEN та взаємовигідне співробітництво з представником Sennebogen у Швеції компанією OP System стали переконливими аргументами для того, щоби купити ще один перевантажувач. SENNEBOGEN 821 найкраще доповнив наш наявний машинний парк», — стверджує керівник підприємства CarlF AB Торбйорн Йонссон.

Перевантажувач Sennebogen 821 для сортувальних та перевантажувальних робіт Новий перевантажувач Sennebogen 821 Машина Sennebogen 821
Для завантаження шредера Doppstadt використовується новий перевантажувач SENNEBOGEN 821. Крім того, нова машина допомагає при сортувальних та перевантажувальних роботах, у яких задіяні моделі 818. Задоволені успішною співпрацею – відповідальні особи CarlF та OP System: зліва направо: оператор Єнс Халлдієн, торгові представники Олле Карлссон та Дан Хансен з Торбйорном Йонссоном та Крістіаном Лев.