У середині 2014 року партнер SENNEBOGEN з продажу та сервісу в Нідерландах Kuiken N.V. поставив 3 нові перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M нової E-серії для постачальника послуг із перевалки вантажів Drost B.V. Відповідно до вимог транспортування вантажів із судна на вантажівку, а також для роботи на складі, перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M замінили своїх надійних попередників С-серії.

«Як давній клієнт, наша компанія була впевнена в якості та надійності підйомно-транспортного обладнання SENNEBOGEN», — зазначає власник сімейного бізнесу Drost BV у другому поколінні Гер Дрост. Делегація Drost BV із задоволенням приїхала до Баварії отримати перевантажувачі безпосередньо на заводі. Три нові SENNEBOGEN 835 M вироблялися в тісній взаємодії із замовником. Під час свого візиту Гер Дрост зміг самостійно випробувати високу якість та ноу-хау нижньобаварського виробництва. Делегація залишилася в захваті.

Drost BV було засновано в 1963 році та займається перевалкою насипних вантажів. У зв’язку з цим перевантажувачі повинні часто переміщатися. Завдяки максимальній ширині 3 м, мобільні перевантажувачі можуть легко занурюватися на автотраки та працювати в будь-якому місці. Нині перевантажувачі працюють у портах Драхтена, Вестербрука та Котстертілле щодня розвантажуючи тонни гравію та хімічних добрив із прибулих суден та барж.

Нові перевантажувачі Е-серії мають потужні 9-літрові дизельні двигуни Cummins 224 кВт. Оператори Марко, Мартін та Ар’єн повідомили, що порівняно з С-серією перевантажувальний потенціал відчутно зріс. У той же час, перевантажувачі 835 Е-серії значно економлять паливо завдяки оптимізації параметрів двигуна, екорежиму та режиму автоматичної зупинки холостого ходу. Поєднання стріли 10,1 м та рукояті 7,9 м на новому SENNEBOGEN 835 M робить доступним розвантаження, навіть найбільших суден та високого бункера для насипних вантажів у Котстертілле. В області передачі вантажу варто відзначити, зокрема, зручну кабіну оператора, яка піднімається на висоту до 5,7 м, обладнана обширною системою камер, пропонує оптимальний огляд робочої зони та високий рівень безпеки праці.

При експлуатації SENNEBOGEN 835 M використовуватиметься біологічно розкладне мастило, оскільки три нові перевантажувачі, перш за все, працюватимуть у портах. Перевантажувачі, поставлені в середині 2014 партнерами SENNEBOGEN з продажу та сервісу в Нідерландах Kuiken NV, були пофарбовані на заводі в блакитний корпоративний колір. Відповідно до договору на повне обслуговування Kuiken NV бере на себе відповідальність за технічний стан перевантажувача та має доступ на Drost BV цілодобово.

«Серед нинішнього покоління перевантажувальних машин SENNEBOGEN пропонує ідеальне серійне виробництво. Ми знову обираємо розроблені спеціально для берегової обробки вантажів перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M поточної Е-серії. Ми можемо покластися на те, що перевантажувачі завжди готові до роботи завдяки високій якості та договору на повне обслуговування з голландським дилером Kuiken», — зазначає власник Drost BV Гер Дрост.

   

Голландський спеціаліст із перевалки вантажів Drost BV успішно використовує три нові перевантажувачі SENNEBOGEN 835 M E-серії для складних вантажно-розвантажувальних робіт

 

Передача перевантажувачів власнику Гер Дросту та Інгрід Вандерберг