Компанія Freyer GmbH є сімейним підприємством, історія якого налічує вже понад 100 років. У 1969 році до її основних сфер діяльності — гравійних заводів і екскаваторного виробництва — додалися різноманітні завдання в галузі логістики. Підприємство Freyer, розташоване на березі Рейну, нині є фахівцем із перевантаження, складування і транспортування насипних і штучних вантажів. Перевалочні роботи проходять у порту Гермерсхайма, федеральний край Райнланд-Пфальц.

Навантаження матеріалу на автотранспорт, конвеєр або в бункер здійснюється в декількох точках порту. Перевантажувач долає перепади висоти до 11 м при рівнях припливу від -3 до -7 метрів.

Машина оснащена 20-метровою стрілою. Кінематика перевантажувача призначена для досягнення глибоких трюмів під час розвантаження суден.

SENNEBOGEN 860 обладнаний 6-циліндровим дизельним двигуном Cummins потужністю 268 кВт.

Матеріал, що перевантажується, варіюється від різних сортів зерна, які потребують дбайливого поводження, або добрив до гравію, піску, щебеню і битого скла. Оператори мають у своєму розпорядженні 2-щелепні грейфери об’ємом 3 м3 або 4,5 м3, а також 3,5-тонний багатощелепний грейфер об’ємом 2 м3. Таким чином максимальна продуктивність на годину досягає 300 т скрапу, 600 т гравію або 400 т скла.

SENNEBOGEN 860 Mobil вирізняється компактністю та винятковою маневреністю. Поряд із максимальною продуктивністю це стало важливим критерієм під час купівлі перевантажувача. Масивна й широка ходова частина забезпечує відмінну стійкість машини.

Кабіна Maxcab Industry з підйомом на висоту 2,7 м, кругове скління та оглядовий люк у підлозі забезпечують оператору максимальний огляд робочої зони, як під собою, так і попереду себе. Додаткову допомогу в роботі надають 2 камери і 8 світлодіодних ламп, що дають змогу працювати в тумані та в нічний час доби.

Крім потужності та стійкості машини оператор Мартін Вілль задоволений також зручним управлінням із джойстика та оптимальним оглядом із кабіни перевантажувача.