Компанія Vilshofen-based Holzwerk Weinzierl, заснована Гансом Вейнзієр в 1935 році, виросла в одне з найбільш ефективних і великих деревообробних підприємств хвойної деревини в Європі. Це результат безперервного інвестування у розвиток кваліфікованих кадрів та нових технологій. На 15 гектарах території, 75 співробітників ефективно працюють над досягненням максимальної вигоди для своїх клієнтів, використовуючи нові технології. Сімейний бізнес нині очолюють Йохан Вейнзієр та Йохан Вейнзієр молодшим. Безперервний самоконтроль та постійні тренінги співробітників забезпечують збереження статусу компанії на найвищому рівні.

Річний обсяг перевалки круглого лісу нині становить 500,000 м3. Це еквівалент 1,400 м3 пиломатеріалів вироблених щодня. З 2007 компанія Holzwerk Weinzierl у Фільсхофені для перевалки та транспортування круглого лісу використовує виключно SENNEBOGEN 735 M-HD. З грейфером для лісу перетином 3 м2, машина транспортує ліс-кругляк на склад і подає його на пилораму. Виконуючи дві ці операції, 735 M-HD працює по 15 годин на день. "735 машина є ключовою машиною на виробництві. Тому для нас дуже важливо експлуатувати міцну та надійну машину. Ми досі дуже задоволені нею. Також приємним фактом є помірне споживання палива за наших умов експлуатації", розповідає Йохан Вейнзієр Молодший. 735 M-HD модель була розроблена як надзвичайно потужна машина із винятково високою вантажопідйомністю. "Ми піддаємо машину екстремальним навантаженням, тому, що територія виробництва має нерівний рельєф і круті схили. Але SENNEBOGEN 735 чудово виконує необхідну роботу", описує свій досвід роботи з машиною оператор Алоїс Шмалхофер. 

Перевантажувач лісу Sennebogen 735 M-HD з захватом для лісу 3 м.кв.

Перевантажувач лісу Sennebogen 735 M-HD із захватом для лісу 3 м2

 

Широкі осі та подовжена колісна база гарантують абсолютну стабільність. Захист шасі, підйомних циліндрів та інших частин забезпечує максимальну безпеку. Сучасна кабіна, комфортний салон, чудовий всебічний огляд, включно з оглядом правого боку. Все це є вирішальним у роботі оператора та машини. "Я керував 735 машиною з самого початку роботи, і звик до неї одразу. Я почуваюся дуже комфортно в цій кабіні", каже Алоїс Шмалхофер.

Іншим важливим аспектом є поздовжньо розташований двигун потужністю 186 кВт, який зручний у доступі та обслуговуванні. Таким чином, кожне обслуговування відбувається швидко, легко та безпечно. 

Sennebogen 735 M-HD на транспортуванні лісу кругляка

Sennebogen 735 M-HD на транспортуванні лісу кругляка