Новий SENNEBOGEN 821 Elektro, яким із червня 2014 року володіє голландська компанія Baetsen, завжди перебуває в повній готовності та не потребує зупинок для дозаправки під час виконання робіт. Живлячись від електричного приводу, перевантажувач не тільки економить енергію, а й не забруднює довкілля.

Заснована в 1960-х роках транспортна сімейна компанія Baetsen Recycling з головним офісом у голландському місті Велдховен стрімко розвивається. Почавши з кінних перевезень, сьогодні Baetsen пропонує повний спектр транспортних послуг і послуг з утилізації будівельних відходів, оренди підйомних кранів, екскавації та демонтажних робіт.

Baetsen розташований у районі Еккерсрійта (Ekkersrijt) на 8,5 гектарів землі, має два сучасні сортувальні заводи, на яких будівельні відходи та демонтажний брухт проходять через 21 етап перероблення. На початку цього виробничого процесу віднедавна працює новий, що приводиться в дію 90 кВт потужним електродвигуном перевантажувач SENNEBOGEN 821 Elektro.

Завданням нової машини, яка замінила застарілий землерийний екскаватор, є сортування доставлених будівельних і демонтажних матеріалів на 8 різних фракцій. Розташовуючись по центру платформи, водій чудово бачить усю робочу зону з комфортабельної ергономічної кабіни maXcab і охоплює найвіддаленіші місця накопичення відходів завдяки робочому вильоту 11 метрів.

Новий SENNEBOGEN 821 Elektro працює близько 10 годин на день і сортує приблизно 120 000 тонн матеріалів на рік. Для керівника підприємства Марка Пеперкампа переваги електромашини абсолютно очевидні: економія енергії та експлуатаційних витрат приблизно на 50 %, низькі витрати на технічне обслуговування і час простою обладнання, підвищена продуктивність завдяки відсутності зупинок під час роботи. Завдяки міцному гусеничному шасі машина стійка й легко переміщується вздовж сортувальних контейнерів для накопичення відходів. Приємно дивує не тільки спеціальна кінематика перевалки з використанням ULM-рукояті та сортувального грейфера, а і збільшений радіус дії порівняно з машинами-попередниками. Додаткові світлодіодні фари й кілька відеокамер забезпечують відмінний круговий огляд, навіть за поганої погоди.

Новий перевантажувач зі спеціальною комплектацією та індивідуальним забарвленням доставив на підприємство регіональний дистриб’ютор і сервіс-партнер SENNEBOGEN у Нідерландах Kuiken N.V.

«SENNEBOGEN і Kuiken поставили ідеальний перевантажувач для забезпечення всіх наших потреб — машина компактна, універсальна, міцна й безпечна для довкілля. SENNEBOGEN 821 Elektro нас підкорив», — Марк Пеперкамп, директор компанії Baetsen Recycling. 

  

Новий SENNEBOGEN 821 Elektro задовольняє в роботі, як операторів, так і керівництво компанії Baetsen Recycling. З його допомогою щорічно планується сортувати близько 120000 тонн промислових і будівельних відходів.