Міжнародна компанія Mondi (місто Штеті, Чехія) має п'ять перевантажувачів Sennebogen. У центральній частині нової деревообробної ділянки компанії дві стаціонарні 835 моделі з електроприводом подають колоди на лінію сортування. Три мобільні перевантажувачі експлуатуються на допоміжних процесах.

Компанія Mondi розташована за 40 км від Праги та працює з 1949 року. Керівник деревообробної ділянки Томас Вожнар повідомив, що коли настав час реорганізації логістичних процесів на виробництві, компанія Sennebogen запропонувала вражаюче рішення – доставка більшої частини сировини у вагонах та вивантаження на лінію сортування прямо з них. У 2014 та 2015 р. поряд із лінією сортування були встановлені перевантажувачі Sennebogen 835. Кожна машина обладнана 6-ти метровим пілоном і 20-ти метровою стрілою. Обидві машини оснащені електродвигунами потужністю 160 кВт кожен. Просторі кабіни оператора Mastercab передбачають місце не тільки оператору, але і тренеру.

Безпечне керування та економія витрат до 50% завдяки електроприводу

Безпека в роботі – пріоритет компанії Mondi. Перевантажувачі Sennebogen оснащені всім необхідним обладнанням для забезпечення цієї вимоги. Перевантажувачі обладнані перилами, поручнями та помостами. Телескопічні сходи з протиковзними сходами дозволяють операторам вийти з машини протягом декількох секунд у разі виникнення надзвичайної ситуації. Аварійна сигналізація попереджає оператора про входження людини до робочого радіусу машини. Перевантажувач не працює, якщо відкрита водійська кабіна. Поряд з умовами з охорони праці, фінансові переваги електроприводу також є важливим аспектом для компанії Mondi. Електропривід у порівнянні з дизельним двигуном скорочує експлуатаційні та енергетичні витрати машини до 50%. Збільшені міжсервісні інтервали та відсутність зупинок для дозаправки також є перевагами перевантажувачів.

"Pick and carry" - додаткові вигоди при перевалці лісу

"Більшість перевантажувальних робіт на заводі здійснюється двома стаціонарними перевантажувачами SENNEBOGEN 835. Решту операцій виконує 735-й перевантажувач, він переміщує сировину по деревообробній ділянці. Концепція перевантажувачів "Pick and carry" вражає своєю маневреністю у вузьких проїздах. Максимальний виліт стріли становить 11,3 м, об'єм грейфера – 3 м3 ", – розповідає пан Войнар. Для розвантаження вантажівок застосовуються два перевантажувачі 825 моделі.