У червні 2014 року компанія — представник Sennebogen в Індії Forsenia Engineering Pvt. Ltd поставила в портове місто Санегаон новий перевантажувач Sennebogen 880 Classic. Нова машина використовується для перевантаження всіх видів сипучих матеріалів.

Для того аби задовольнити зростаючі вимоги до сучасної перевалки вантажів у порту міста Санегаон, керівництво підприємства зупинило свій вибір на багатофункціональному перевантажувачі, який за потужністю та об'ємом захоплення значно перевершує перевалочний екскаватор, що передував йому.

Робочий виліт стріли перевантажувача досягає 20 м і дає змогу безпечно розвантажувати судна, що прибули в порт, незалежно від рівня води в гавані. Завдяки мобільному 4-осьовому ширококолійному опорному візку Sennebogen 880 Classic може плавно переміщуватися вздовж 200-метрового причалу. Перевантажувач оснащений економним дизельним двигуном потужністю 570 кВт з режимом Eco Mode, функцією автоматичної зупинки холостого ходу, а також двощелепним грейфером об'ємом 14 м3, яким переважно перевантажується вугілля.

Порт Санегаон, перебуваючи приблизно за 100 км від Мумбая і маючи в розпорядженні розвинену мережу авто і залізниць, забезпечує постачання обробної галузі промисловості в провінціях Махараштра і Карнатака. Портовий термінал щорічно відвантажує близько 5 мільйонів тонн сипучих вантажів — при цьому, велика частина роботи виконується за допомогою нового перевантажувача Sennebogen 880 Classic.

Комфортна кабіна maXcab зі зсувними дверима забезпечує операторам кращий огляд робочої області. Кабіна піднімається до 3 метрів вгору і переміщується вперед до 2,6 м. Система камер і 11 світлодіодних ламп гарантують безпеку роботи навіть у погану погоду.

Для експлуатації в порту перевантажувач SENNEBOGEN покритий спеціальним лаком для роботи на морському повітрі, а кожен без винятку циліндр захищений спеціальним покриттям і захисною плівкою проти попадання морської води. Сервісне обслуговування перевантажувача здійснює партнер Sennebogen в Індії Forsenia Engineering Pvt. Ltd.

SENNEBOGEN 880 Classic в Индии SENNEBOGEN 880 Classic в Индии

Партнер Sennebogen із сервісу та продажу в Індії Forsenia Engineering Pvt. Ltd. поставили новий перевантажувач SENNEBOGEN 880 Classic у стивідорну компанію Esquire Shipping Trading Pvt. Ltd.