Сімейна компанія Sennebogen вкотре провела демонстрацію концепту — SENNEBOGEN 718 M. Нова 718 модель є унікальною технікою на ринку, яка призначена для лісозаготівельних і ландшафтних робіт. Ця машина обладнана гідравлічно підйомною і комфортабельною кабіною Multicab, стрілою з вильотом 13 м і вантажопідйомністю 1,6 т, а також спеціальним навісним обладнанням.

Нова модель SENNEBOGEN 718 M була розроблена завдяки запровадженим законам. Адже цінність паливної деревини значно зросла у світлі Закону про відновлювані джерела сировини. У комплекті з валковою головкою Bracke C1, SENNEBOGEN 718 M ідеальна машина для забезпечення економної заготівлі паливної деревини.

Але ця модель, може, здійснювати й інші роботи, завдяки швидкій зміні навісного обладнання, як-от валкові головки, гільйотинні головки, захвати для лісу та гілок. До всього цього на панелі приладів можна легко переключити контроль управління з одного навісного обладнання на інше. Для більш надійної роботи з різним навісним обладнанням за високих навантажень стріла Sennebogen 718 була виготовлена з високоякісної сталі. А завдяки 13-метровому вильоту стріли, значно збільшується безпечна відстань під час зрізання дерев і гілок.

Усе це робить SENNEBOGEN 718 M багатофункціональною та високоефективною машиною із широким спектром застосування. Цю модель можна використовувати впродовж усього року, під час проведення різних ландшафтних і комунальних робіт, наприклад, під час очищення дерев у важкодоступних місцях, під час рубання поблизу електричних і телефонних мереж, під час проведення господарських робіт у лісосмугах тощо.

Висота 2.58 м, довжина 4.74 м і ширина 2.3 м у поєднанні з малим радіусом розвороту дає змогу працювати машині в обмеженому просторі. З робочою вагою всього в 19.5 т і широкими пневматичними шинами, машина може стійко пересуватися в районі паркових зон і лісових доріг. Вага й розміри моделі Sennebogen 718, також полегшують і здешевлюють її транспортування.

 

Кабіна, що піднімається на висоту до 4,8 м, надає оператору чудовий огляд робочої площі, особливо під час роботи над дамбами або в канавах.