Обладнання від європейських виробників

 

Універсальний телескопічний навантажувач лінійки Multi Line серії E для виконання складних завдань з технологією SML Power. 

Телескопічний навантажувач SENNEBOGEN 355 Е використовується у тих сферах, де застосовуються телескопічні та фронтальні навантажувачі.

 

Технічні характеристики:

Максимальна вантажопідйомність:

Максимальна вантажопідйомність на максимальній висоті:

Максимальна вантажопідйомність на максимальному вильоті:

Висота штабелювання:

Тягове зусилля:

Відривне зусилля на ковші:

Максимальна швидкість руху:

Експлуатаційна вага:

Потужність двигуна:

5,5 т

4,85 т

2,4 т

8,5 м

до 90 кН

до 85 кН

40 км/год

11,8 т

104 кВт (Євро IIIa) / 123 кВт (Євро V)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні переваги:

 • Телескопічний навантажувач SENNEBOGEN це абсолютно новий погляд на телескопічні навантажувачі. Ці машини заповнюють собою проміжок, що існує між телескопічними та фронтальними навантажувачами, адже поєднують у собі всі переваги обох типів навантажувачів.
 • Загалом Ви отримаєте найкраще відривне зусилля перевіреної часом кінематиці передачі потужності від гідроциліндра через рівносторонній важіль на поворотний механізм навісного обладнання, високі тягові зусилля та швидкість переміщення.
 • Чудова стійкість та стабільність завдяки подовженій колісній базі 3,25 м і низькому центру мас всієї машини.
 • Оптимальні розміри машини, тому її можливо використовувати для роботи в обмеженому просторі, оскільки має довжину менш як 6 м, ширину 2,5 м і висоту до 3 м.
 • Великий ресурс роботи завдяки високоякісній міцній несучій рамі та надійній конструкції телескопічної стріли розробленого спеціально для важких умов роботи у декілька змін.
 • Неймовірна універсальність телескопічного навантажувача зумовлена використанням широкого різноманіття навісного обладнання, від підйомних вил і ковшів до комунальних дорожніх щіток та мийок високого тиску тощо.
 • Дякуючи гідравлічному швидкороз’ємному зчепленню SENNEBOGEN на оголів’ї — машина максимально швидко перелаштовується для іншої задачі, змінивши тип навісного обладнання.
 • До трьох додаткових гідравлічних контурів для підключення навісного обладнання та електроживлення (24 В)
 • Комфортабельна кабіна Multicab має панорамне скління та встановлена на гідравлічному механізмі підйому. Це забезпечує круговий огляд робочої зони на 360˚ з висоти 4,25 м на рівні очей. Завдяки цьому досягаються високі показники контролю при роботі та безпеки. Також зменшується втомлюваність оператора при різноманітних операціях з вантажем.
 • Світлодіодні прожектори на основній стрілі для оптимального освітлення робочої зони, додатково можливе встановлення системи кругового освітлення.
 • Камери огляду робочої зони машини.
 • В залежності від потреб пропонуємо різні типи шин для максимальної стійкості та збереження стабільності машини під час виконання робочих операцій:
  - стандартні - універсальні шини з хорошим зчепленням і оптимальними ходовими характеристиками;
  - для промисловості - профіль MRT, армовані сталевою проволокою;
  - для рециклінгу – суцільногумові шини;
  - для будівництва – радіальні шини для будівельних майданчиків і роботи в агресивному середовищі;
  - для бездоріжжя - дуже міцні пневматичні шини L5 з максимальним захистом для важких умов роботи.
 • Повний привід гарантує впевнений рух навіть на бездоріжжі. Режими управління зразу чотирма чи двома передніми колесами та «крабовий хід» (пересування по діагоналі), а обидві керовані вісі забезпечують мінімальний радіус повороту 4,5 м.
 • Для роботи з причепами передбачено декілька варіантів зчіпних пристроїв (залежно від потреб).
 • Легкий доступ до усіх точок обслуговування завдяки поперечному розташуванню двигуна та продуманому розміщенню всіх компонентів.