У 2016 році найбільше місто Арктики відзначило своє 100-річчя. Назване в 1916 році на честь російського царя Романів-на-Мурмані місто відоме сьогодні як Мурманськ. З давніх-давен Мурманськ, заснований в одній із бухт Північного Льодовитого океану, розвивається завдяки своєму морському порту. Фактично, порт на рік старший за однойменне місто, і саме з нього почалося економічне зростання регіону.

Ефективне перевалювання вантажів за допомогою перевантажувача SENNEBOGEN з радіусом дії 24 м

У порту Мурманська поряд із перевалкою штучного/насипного вантажу та контейнерів здійснюється перевалка вугілля. Щодня до порту залізницею доставляється понад 500 вагонів видобутого із сибірських родовищ «чорного золота». За допомогою сучасної перевантажувальної техніки SENNEBOGEN вагони розвантажуються, вугілля складується в штабель для подальшого навантаження на морські судна. SENNEBOGEN 875обладнаний двощелепним грейфером об’ємом 5 м³ та порталом на гусеничному шасі, переміщається вздовж залізничних рейок. Завдяки ширині колії 5,80 м та просвіту під порталом 5,0 м перевантажувач, може одночасно обслуговувати обидва рейкові шляхи: один безпосередньо під машиною та один паралельно їй. Перевантажувач має радіус дії 24 м і в безперервному циклі розвантажує вагони поперемінно ліворуч та праворуч.

Оператори перевантажувальної машини єдині у своїй думці: «Огляд із високо розташованої комфортабельної кабіни Mastercab просто ідеальний. Відеокамери та світлодіодні прожектори забезпечують видимість, навіть у погану погоду. Завдяки потужному приводу обертання до 5 обертів за хвилину, цикл розвантаження скоротився до менш ніж 30 секунд.»

Машина обладнана дизельним двигуном потужністю 395 кВт і системою рекуперації енергії Green Hybrid, що добре зарекомендувала себе. Для експлуатації при арктичних температурах SENNEBOGEN 875 додатково оснащений низькотемпературним (арктичним) пакетом. У нього включені численні пристрої попереднього підігріву робочих рідин, система Green Hybrid та спеціальні мастильні матеріали для роботи за температури до мінус 35 градусів за Цельсієм.

Співробітники Мурманського морського торговельного порту насамперед цінують надійність і високу продуктивність техніки SENNEBOGEN. Поряд із 875-ю машиною на території порту застосовуються ще кілька перевантажувачів SENNEBOGEN 835 для перевалки та транспортування навалювальних вантажів усіх типів. Офіційний представник SENNEBOGEN у Росії «КВІНТМАДІ» забезпечує сервісний супровід та гарантують тривалий термін служби машин.