Російський порт, який не побажав, поки оприлюднити свій проєкт, після вивчення досвіду роботи перевантажувачів SENNEBOGEN меншого класу, що працюють на перевалці вугілля в ММТП і порту Санкт-Петербург, і попередньо зробивши розрахунки продуктивності, прийняв стратегічне рішення принципово змінити технологію навантаження сипких матеріалів на судна водотоннажністю до 60 тисяч тонн. Нова технологія, що ґрунтується на техніко-експлуатаційних параметрах нової та найпотужнішої моделі перевалочної машини SENNEBOGEN 880EQ.

У результаті взаємодії фахівців замовника з КВІНТМАДІ–SENNEBOGEN знайдено оптимальний варіант компонування та комплектації техніки. Наприкінці 2006 року, за підсумками попередньо проведених розрахунків та погоджень, розміщено замовлення на виготовлення двох одиниць рейкових кранів-маніпуляторів SENNEBOGEN 880EQ A-Special-КМ на порталі з колією 10,5 м. Крани виготовляються відповідно до Російських правил та стандартів, що дозволяє встановлювати та експлуатувати їх на одному шляху з портальними кранами без додаткових витрат та робіт із посилення причалу. Таке компонувальне рішення потенційно цікаве практично всім портам Росії та СНД, спроєктованим та побудованим у СРСР. Дуже багато портів обмежені у використанні колісної та гусеничної перевалочної техніки через недостатню міцність причалів — багато десятиліть діяла норма припустимого навантаження на причал — 4 т/м2. Посилені балки в конструкції таких причалів передбачені лише під рейковими коліями. Фактично, досі це був «вирок» використовувати лише традиційні портальні крани або принципово реконструювати причали, що в умовах діючого порту практично реалізувати дуже складно й дорого.

Завдяки спільно знайденому рішенню, замовник отримує можливість використовувати найпрогресивнішу сучасну технологію перевалювання без будь-яких серйозних інвестицій у реконструкцію причалів.

Високопродуктивна перевалочна техніка SENNEBOGEN дозволить виконувати запланований обсяг перевалки меншою кількістю кранів насамперед завдяки високій швидкості виконання всіх робочих операцій. Пряме шарнірне кріплення грейфера до стріли, максимально точне, повністю гідравлічне регулювання джойстиками робочих швидкостей, крім високої продуктивності, забезпечує незрівнянно велику безпеку залізничного рухомого складу при розвантаженні, оскільки практично ліквідуються ударні навантаження на днище та стінки вагонів.