Російська компанія «ІНЖКАПБУД СЕРВІС» має стійку репутацію спеціаліста екстракласу. Профіль її діяльності - монтаж, обслуговування та ремонт магістральних трубопроводів у Московському регіоні: водопровід, каналізація, теплопостачання, зливові стоки. В умовах жорсткої конкуренції компанія «ІНЖКАПБУД СЕРВІС» довела переваги сучасних методів виробництва та грамотного менеджменту.

Универсальный погрузчик SENNEBOGEN 305

Як відомо, професіонали своєї справи не заощаджують на засобах виробництва. Генеральний директор і власник компанії «ІНЖКАПБУД СЕРВІС» Олександр Пустовойт повністю дотримується цього постулату, вважаючи, що для того, щоби бізнес був стійкий і розвивався поступально, керівник зобов'язаний йти в ногу з часом використовувати найпрогресивніші технології та рішення.

Закономірно, що саме ця компанія першою в Росії придбала новинку, що не має аналогів - універсальний навантажувач SENNEBOGEN 305 з гідравлічно-підйомною кабіною.

Машина вже вирішує різні виробничі завдання, повністю виправдовуючи свою назву – Multi-handler – універсальний багатоцільовий навантажувач.

Навантаження та розвантаження сипких матеріалів – щебеню та піску, доставка матеріалів по виробничих точках, переміщення та підйом залізобетонних кілець за допомогою спеціального навісного обладнання «павук», відкачування води спеціальним насосом – далеко не повний список уже випробуваних областей застосування машини.

Загальний перелік навісного обладнання, з яким може працювати 305, не менш об'ємний, ніж опис самої машини.

Неупереджений розрахунок витрат на одиницю виконаних робіт показує, що вкладення в покупку SENNEBOGEN 305 окупаються швидше, ніж витрати на кілька альтернативних одиниць техніки, які потребують додаткової робочої сили.

Технічну підтримку продукції SENNEBOGEN у Росії забезпечує сервісний центр КВІНТМАДІ, з рівнем якого «ІНЖКАПБУД СЕРВІС» та Олександр Пустовойт знайомі вже давно – проблем не буде.